Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego. Uczniowie nie mogą jednak zapominać o swoich nauczycielach, którzy niejednokrotnie ratowali im skórę w czasie ostatnich miesięcy. Każdy belfer powinien otrzymać stosowny prezent, który wynagrodzi mu przymykanie oczu na różne szkolne występki. Co jednak wybrać?

Czytaj więcej
Dodane przez: Ministerstwo Gadżetów, 20.06.2017 12:22

Zastanawiasz się, co kupić na prezent swojej narzeczonej, dziewczynie czy koleżance z pracy? Poniżej znajdziesz kilka naszych propozycji, które są zabawne i na pewno wywołają uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. To sprawi, że podarek na 100% będzie udany.

Czytaj więcej
Dodane przez: Ministerstwo Gadżetów, 08.06.2017 11:12

Jak sprawić radość pociechom z okazji Dnia Dziecka? Nie obejdzie się bez prezentów, na które czeka dosłownie każdy! Co jednak wybrać, aby najmłodsi byli maksymalnie zadowoleni? Specjalnie dla was wyselekcjonowaliśmy kilka gadżetów, które są absolutnymi pewniakami w tym względzie. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej
Dodane przez: Ministerstwo Gadżetów, 22.05.2017 10:55

Dzień Matki tuż tuż. Cały czas nie wiecie, jaki prezent wybrać? Rozumiemy to, ponieważ majowe święto jest wyjątkowe i nie można zdecydować się na pierwszy z brzegu podarek. Postanowiliśmy ułatwić wam to zadanie. Oto kilka naszych propozycji, które możecie wręczyć już za kilkanaście dni.

Czytaj więcej
Dodane przez: Ministerstwo Gadżetów, 08.05.2017 10:37

Obecnie produkowane gadżety są jednocześnie nowoczesne i bardzo użyteczne. Wiele z nich posiada także aspekt humorystyczny, który zawsze potrafi wprawić właściciela w świetny nastrój. Które z tych wielofunkcyjnych gadżetów trzeba koniecznie mieć w 2017 roku?

Czytaj więcej
Dodane przez: Ministerstwo Gadżetów, 18.04.2017 12:03

Szef ma niedługo urodziny czy imieniny? Zdajecie sobie sprawę, że wypadałoby mu coś wręczyć, ale nie macie pomysłu na oryginalny prezent, który przypadnie mu do gustu? Poznajcie zatem nasze propozycje, które przygotowaliśmy właśnie na tę okazję.

Czytaj więcej
Dodane przez: Ministerstwo Gadżetów, 04.04.2017 11:37

Wielkanoc to rodzinne święta, które pozwalają spędzić wspaniałe chwile w gronie najbliższych. Aby to jednak było możliwe, każdy musi odpowiednio się do nich przygotować. Konieczne jest wysprzątanie całego domu, udekorowanie stołu oraz przygotowanie wykwintnego i smacznego jedzenia. Jakie gadżety mogą być przydatne w tym świątecznym okresie? Oto kilka naszych propozycji na Wielkanoc.

Czytaj więcej
Dodane przez: Ministerstwo Gadżetów, 22.03.2017 15:16

Do tegorocznych Świąt Wielkanocnych zostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz warto zaplanować prezenty dla najbliższych. Nie macie kompletnie pomysłu co kupić waszym dzieciom? Fakt, nie jest to prosta sprawa, ponieważ w dzisiejszych czasach nasze pociechy mają do czynienia z wieloma interesującymi urządzeniami elektronicznymi i trudno znaleźć podarek, który przebije ten sprzęt. Mamy jednak dla was kilka ciekawych propozycji, które powinny przypaść do gustu najmłodszym członkom rodzin.

Czytaj więcej
Dodane przez: Ministerstwo Gadżetów, 10.03.2017 14:52

Masz zamiar w najbliższym czasie kupić swojej ukochanej żonie, narzeczonej czy dziewczynie romantyczny prezent? Z drugiej strony jesteś w kropce, gdyż kompletnie nie masz pojęcia, co mogłoby spodobać się kobiecie twojego życia? Z nami wszelkie twoje rozterki odejdą w siną dal! W końcu przed chwilą popełniliśmy artykuł na temat kilku romantycznych prezentów dla kobiet, które na pewno nie spotkają się z dezaprobatą. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat? W takim razie przeczytaj dalszą część naszego artykułu, a na pewno nie będziesz zawiedziony.

Czytaj więcej
Dodane przez: Marlen Lis, 10.02.2017 14:39

Święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami. W naszym kraju jest coraz mniej przeciwników Walentynek, którzy szczerze cieszą się, że mają kolejną znakomitą okazję, aby okazać miłość swojej drugiej połówce. 14 luty to oczywiście dzień, w którym nie brakuje czułych słówek i obsypywania siebie podarkami. Nie wiesz jednak, co kupić na Walentynki swwojemu chłopakowi? Jeśli tak, to być może skorzystasz z jednej z naszych propozycji, które charakteryzują się nowoczesnością, elementem humorystycznym i najwyższą jakością wykonania.

Czytaj więcej
Dodane przez: Marlen Lis, 02.02.2017 14:59