Większość nauczycieli budzi nasz strach i ostatnie, o czym myślimy to, aby obdarować ich prezentem. Zdarzają się jednak osoby w gronie pedagogicznym, które swoją charyzmą, humorem i pasją zasługują na docenienie. A zrobić to można już niedługo podczas obchodów Dnia Nauczyciela. Oto kilka pomysłów na kapitalne gadżety dla nauczycieli i wychowawców.

czytaj więcej
Dodane przez: Adrianna Kamińska, 12 października 2021 11:06:20 CEST

Dzień Kobiet ma niemal status święta narodowego. Kwiaty, czekoladki, biżuteria – to wszystko obowiązkowe prezenty, bez których nie obędzie się ten wspaniały dzień. Cóż jednak z mężczyznami i chłopakami? Czy mogą liczyć na choć trochę czułości? Oczywiście, że tak! 30 września uznaje się oficjalnie za Dzień Chłopaka. To w ten dzień kobiety mogą dziękować swoim mężczyznom, jak i chłopakom za miłość i szacunek. Jeśli szukasz oryginalnego i robiącego wrażenie prezentu do 100 zł dla swojej sympatii, przeczytaj nasz artykuł!

Prezenty

czytaj więcej
Dodane przez: Adrianna Kamińska, 11 września 2021 23:27:45 CEST

Wybranie prezentu dla gracza komputerowego to nie lada wyzwanie. Pomimo dużego asortymentu
nadal ciężko wyłonić idealny upominek, wpisujący się w klimat gier. Ale bez obaw! Ten artykuł,
pomoże Ci w rozwiązaniu problemu.

Co kupić dla fana Minecrafta?- najlepsze propozycje, których nie możesz przegapić.

czytaj więcej
Dodane przez: ministerstwogadżetów, 29 sierpnia 2021 18:10:56 CEST

W obecnych czasach oczy osób szukających rozrywki w domowym zaciszu najczęściej skierowane są w stronę wyświetlacza komputera lub telefonu. Jednocześnie wraz z umacnianiem się tego trendu wiele aspektów socjalnych naszego życia schodzi na dalszy plan, a co za tym idzie, zaniedbujemy w ten sposób relacje międzyludzkie, a w niektórych przypadkach prowadzić to może nawet do zaburzonego funkcjonowania w społeczeństwie. Mogłoby się wydawać, że towarzyskie gry planszowe nie są w stanie konkurować i być atrakcyjną alternatywą dla nowoczesnej rozrywki elektronicznej. Jednak nic bardziej mylnego. 

czytaj więcej
Dodane przez: Adrianna Kamińska, 15 lipca 2021 19:42:07 CEST

Osiemnaste urodziny to pierwszy w życiu moment, kiedy możemy poczuć się naprawdę dorośli i zrobić wszystko to, o czym marzyliśmy patrząc na naszych rodziców lub starszych znajomych. Fetą z tej okazji jest szampańska impreza, na której lepiej nie pokazywać się bez prezentów. Co ma jeszcze większe znaczenie, gdy urodziny obchodzi nasza dziewczyna, koleżanka lub znajoma. Jak wiemy, Panie często mają wysokie wymagania co do upominków oraz tego, jak powinny wyglądać urodziny. Nie warto łamać głowy samemu, lepiej poszukać inspiracji w Ministerstwie Gadżetów. Oto kilka naszych propozycji na niezapomniany prezent na osiemnaste urodziny!

urodziny

czytaj więcej
Dodane przez: Adrianna Kamińska, 15 marca 2021 22:31:30 CET
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5