Osiemnaste urodziny to pierwszy w życiu moment, kiedy możemy poczuć się naprawdę dorośli i zrobić wszystko to, o czym marzyliśmy patrząc na naszych rodziców lub starszych znajomych. Fetą z tej okazji jest szampańska impreza, na której lepiej nie pokazywać się bez prezentów. Co ma jeszcze większe znaczenie, gdy urodziny obchodzi nasza dziewczyna, koleżanka lub znajoma. Jak wiemy, Panie często mają wysokie wymagania co do upominków oraz tego, jak powinny wyglądać urodziny. Nie warto łamać głowy samemu, lepiej poszukać inspiracji w Ministerstwie Gadżetów. Oto kilka naszych propozycji na niezapomniany prezent na osiemnaste urodziny!

urodziny

czytaj więcej
Dodane przez: Adrianna Kamińska, 15 marca 2021 22:31:30 CET

Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler i Ross. Kto ma znać te imiona, ten zna i najprawdopodobniej jego dzwonek telefoniczny to „I'll be there for you”. Fani serialu „Przyjaciele” są nie tylko najlepszym fandomem na świecie, ale również takim, który zasługuje na specjalne gadżety z ukochanego sitcomu. Ich ulubiona produkcja telewizyjna święciła swoje tryumfy przez wiele lat, zbierając przed telewizorami rzesze widzów. Oto przegląd najfajniejszych i najbardziej funkcjonalnych oraz praktycznych gadżetów z serialu „Przyjaciele”. Znajdziesz tu m.in. kultowy neon z kawiarni Central Perk czy też kubek termiczny. Wszystkie produkty zostały wykonane na oficjalnej licencji Warner Bros, a więc są sygnowane oryginalnymi znakami oraz logami.

serial Friends

czytaj więcej
Dodane przez: Adrianna Kamińska, 15 lutego 2021 13:38:47 CET

Zbliżający się Dzień Babci i Dzień Dziadka wcale nie musi być celebrowany przy kawie i ciasteczkach. Dzięki śmiesznym prezentom Ministerstwa Gadżetów możecie uczynić ten dzień niezapomnianym doświadczeniem, pełnym radości z dużą dawką dystansu do siebie. W tym roku przełamujemy konwenanse śmiechem. Sprawdź nasze propozycje na śmieszne prezenty na Dzień Babci i Dziadka.

Śmieszne prezenty na dzień babci i dziadka - nasze propozycje!

czytaj więcej
Dodane przez: Adrianna Kamińska, 13 stycznia 2021 14:49:53 CET

Lista członków rodziny, których w musimy obdarować w święta często przyprawia o zawrót głowy. Zadowolić wszystkich się nie da, jednak cudowny podarek uszczęśliwi ich zawsze. Najważniejszą zasadą jest wybór takich prezentów, które będą pasować do obdarowywanych. Mogą one odzwierciedlać ich charakter lub być przydatne w tym, co robią na co dzień. Ważne jednak, by były unikalne i jedyne w swoim rodzaju. W tym roku pomożemy Wam wybrać właśnie takie podarki. Oto nasze pomysły na prezenty dla całej rodziny!

Nasze pomysły na prezenty dla całej rodziny!

czytaj więcej
Dodane przez: Adrianna Kamińska, 17 grudnia 2020 12:00:23 CET

Statystyczna jesieniara jest kobietą, nie rozstaje się ze swoim termoforem, a zapytana o ulubioną porę roku odpowiada, pokazując kolekcję zasuszonych liści klonu. Taką osobę trudno zadowolić, a prezenty dla niej powinny być dobierane z myślą o długich wieczorach spędzonych pod kocem z kubkiem ciepłej herbaty w dłoniach. Oto lista najlepszych propozycji upominkowych dla wszystkich jesieniar.

jesieniara

czytaj więcej
Dodane przez: Adrianna Kamińska, 24 listopada 2020 08:39:35 CET
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5