Statystyczna jesieniara jest kobietą, nie rozstaje się ze swoim termoforem, a zapytana o ulubioną porę roku odpowiada, pokazując kolekcję zasuszonych liści klonu. Taką osobę trudno zadowolić, a prezenty dla niej powinny być dobierane z myślą o długich wieczorach spędzonych pod kocem z kubkiem ciepłej herbaty w dłoniach. Oto lista najlepszych propozycji upominkowych dla wszystkich jesieniar.

Kubek w Sweterku XXL

Nieodłącznym elementem stroju każdej jesieniary jest jej ulubiony sweter. Zapewnia on odpowiednie ciepło, można skubać do woli jego kołnierz, a rękawy opadają na dłonie, zakrywając je w całości. W ten sam sposób powinien wyglądać również pies jesieniary, jej kot, a także… kubek. Żadna bowiem herbatka nie utrzyma ciepła bez odpowiedniej porcji włóczki. Kubek w sweterku w wersji XXL zapewni nie tylko odpowiednią temperaturę ulubionego napoju, lecz również będzie grzał ręce i sprawiał, że nie uronimy ani jednej kropelki napoju rozgrzewającego myśli i ciało.

Kubek w Sweterku XXL

Grzane Bambosze Zapachowe

Stópki każdej jesieniary muszą mieć odpowiednią temperaturę – to fakt niepodważalny. By ją utrzymać należy zaopatrzyć się w odpowiednie kapcie, najlepiej takie, które nie będą się ślizgać w drodze do kuchni. Grzane Bambosze Zapachowe to idealne rozwiązanie dla każdej jesieniary, która nie znosi wypraw po zimnych kafelkach. Na dodatek wewnątrz kapci umieszczone zostały ziarna zbóż. Po podgrzaniu bamboszy w mikrofali uzyskają one nie tylko odpowiednią temperaturę, lecz również staną się źródłem cudownego zapachu. Od tej pory jesieniara nie tylko może rozgrzewać swoje stopy, lecz również wdychać cudowny zapach lawendy.

Grzane Bambosze Zapachowe

Kocoszlafrok

Jesieniary większość czasu podczas trwania ulubionej pory roku spędzają na sofie lub w wygodnym fotelu. Czasem czeka ich długa i ciężka wyprawa np. do łazienki, by umyć włosy. Wówczas idealnym rozwiązaniem będzie kocoszlafrok. Wykonany z ciepłego i przyjemnego materiału strój nadaje się idealne na krótkie wypady do lodówki, ale i dłuższe posiedzenia przy planszówkach czy ulubionym serialu. Nie krępuje ruchów, a jego praktyczne kieszenie są w stanie pomieścić smakołyki, telefon komórkowy, a nawet pilota do telewizora.

Kocoszlafrok Deluxe

Naturalna Sojowa Świeca Zapachowa

Długie i zimne jesienne wieczory pozwala przetrwać nie tylko ciepły napój i ulubiony serial, lecz również cudowny zapach, który przypomina nam chwile z przeszłości. Świeca zapachowa jest więc kolejnym nieodłącznym insygnium jesieniary. Nieszkodliwe i ekologiczne olejki zapachowe, z których została stworzona nie drażnią nosa ani nie uwalniają niebezpiecznych czy toksycznych związków chemicznych. Warto również wspomnieć o jej walorze estetycznym i przytulnym klimacie, jaki nadaje. Co lepiej zastąpi kominek, jeśli nie świeca zapachowa? Przy takiej świecy jesieniara spędzi niejeden wieczór, gdyż jej żywotność wynosi aż 80 godzin.

Naturalna Sojowa Świeca Zapachowa

Muzyczna Maska do Spania

Jesienią szybciej robi się ciemno, a sen zagania nas do sypialni o wiele za wcześniej. Nawet jesieniary, które uwielbiają przesiadywać do późna, patrząc na drwa trzaskające wesoło w kominku, również muszą chodzić spać. By jednak sen kojarzył im się z czymś przyjemnym i mógł trwać do późnych godzin rannych, warto zaopatrzyć je w maski do spania. Mięciutka wyściółka sprawi, iż nawet nocne marki szybko przytulą głowę do poduszki, natomiast idealne wyprofilowanie zapobiega wdzieraniu się promieni słońca lub światła pod powieki. Dodatkowym umilaczem podczas zasypiania są wbudowane głośniki z funkcją bluetooth. Dzięki nim jesieniara ukołysze się do snu w rytm jesiennego wiatru, odgłosy spadających z drzew liści lub ulubionych, melancholijnych piosenek.

Muzyczna Maska do Spania

Zakładka do książki

Gdy jesieniara zaliczy ostatni sezon ulubionego serialu lub skończy się jej kakao w kubku, musi znaleźć zajęcie idealnie oddające nostalgię jesienną. Jednym z nich jest czytanie książek. Prawdopodobnie jednak nawet podczas tak zajmującej czynności zdarzy się wyprawa po czekoladę do szafki ze słodyczami lub szybki przegląd mediów społecznościowych. By nie zgubić się w lekturze, dobrze jest zaznaczyć stronę, na której się czytało. Profesjonalne jesieniary użyją do tego zasuszonego liścia lub kasztana. My jednak proponujemy zakładkę w kształcie kota. Wierzymy bowiem, że prawdziwa jesieniara jest również kociarą i pamięta o swoim pupilu nawet wtedy, gdy czyta. No i nie ma nic słodszego niż kocie łapki wystające z książki i informujące o tym, gdzie należy wrócić do lektury.

Zakładka Kotek

Poduszka w kształcie rogalika

Nie zawsze nasza ulubiona cukiernia nadąża z realizacją zamówień i wypiekiem nowych smakołyków. Wiedzą o tym jesieniary, które nie raz i nie dwa zapłakały nad okruchami zjedzonego rogalika z czekoladą. Można jednak zjeść ciastko i mieć ciastko. Poduszka w kształcie słodkiego rogalika to pyszność na wieczność, która na dodatek grzeje w jesienne wieczory. Kształt dopasowany do głowy sprawia, iż wypoczynek na poduszce jeszcze nigdy nie był tak zdrowy i niskokaloryczny. Co więcej, poduszka wyposażona jest w specjalny wkład, który pozwala na stosowanie jej również latem – tym razem w charakterze chłodnego okładu dla naszego karku. Jeden rogalik, a tyle możliwości!

Grzejąca Poduszka Rogal

Stojak na wino

Na jesienne wieczory dobrze jest mieć pod ręką rozgrzewacze w każdej postaci. Jesieniary doskonale o tym wiedzą i zaopatrują się nie tylko w bamboszki i termoforki, lecz również butelki ukochanego trunku z winogron. Specjalnie dla nich mamy stojaki na wino w finezyjnych formach. Jedną z nich jest wstęga, której design odwołuje się bezpośrednio do optycznej iluzji. Stojak ten powinna mieć każda jesieniara. Gościom może powiedzieć, że to dzieło sztuki nowoczesnej, zaś z przyjaciółkami wykorzystać jego prawdziwe zastosowanie. Pamiętajcie, że gdy za oknem zimno i wieje, możecie rozgrzać się kubkiem grzanego wina!

Stojak na Wino Wstążka