Lubisz wypić wino do kolacji? Nie wyobrażasz sobie meczu bez piwa w ręku? A może najbardziej relaksujesz się popijając whisky? Nic w tym złego, w końcu wszystko jest dla ludzi. A może szukasz prezentu dla amatora dobrych trunków, ale nie chcesz kupować kolejnej butelki koniaku? Na stronie Ministerstwa Gadżetów znajdziesz wiele różnych przedmiotów, które przypadną do gustu niejednemu koneserowi alkoholu – w końcu każdy powinien otaczać się przedmiotami, które sprawiają mu przyjemność.

1. Szklane Szachy z Kieliszkami

Lubisz grać w szachy, ale Twoi znajomi uważają to za nudne? W takim razie zaopatrz się w nieco inny rodzaj szachów. Plansza jest tradycyjna, jednak zamiast figur w zestawie znajdziesz kieliszki. Należy je ustawić odpowiednio na szachownicy, a następnie uzupełnić ulubionym trunkiem. Za każdym razem kiedy zbijesz figurę swojego przeciwnika, musisz wybić zawartość kieliszka. Gwarantuję, że od tej pory towarzyszy do gry Ci nie zabraknie, a nawet będą ustawiali się w kolejce. W takiej rozgrywce nie liczą się tylko umiejętności, ale także naprawdę mocna głowa – w końcu im bardziej zaawansowanym jesteś graczem, tym więcej musisz wypić. Możesz oczywiście dowolnie modyfikować zasady gry. Szklane Szachy z Kieliszkami to również idealny prezent dla miłośnika szachów i dobrego alkoholu.

Szklane Szachy z Kieliszkami

2. Karafka Kryształowa Czaszka

Każdy prawdziwy koneser alkoholu powinien mieć odpowiednią karafkę. Jedną z bardziej interesujących propozycji jest prawdziwie zabójcze naczynie w postaci czaszki. Mając trunek w takiej karafce nikt bez pytania nie sięgnie do barku po Twoje cenne zapasy. Karafka kryształowa czaszka zmieści w sobie aż litr dowolnego trunku, dlatego nie zabraknie dla nikogo. Nie zapominaj jednak, że używanie jej w nadmiarze może prowadzić do nadmiernej wesołości, poprawy humoru i lekkich zaników pamięci.

Karafka Kryształowa Czaszka

3. Gitarowy Zestaw do Whisky

Pamiętasz jak w filmie „Desperado” Antonio Banderas w futerale na gitarę nosił broń? Ty również możesz mieć swój tajny futerał z nie mniej niebezpieczną zawartością, a mianowicie… zestawem do whisky. W Gitarowym Zestawie do Whisky znajdziesz wszystko to, co powinien mieć każdy miłośnik dobrych trunków: dwie szklanki z grubym dnem, podkładki z nadrukiem w postaci dziur po nabojach, prawdziwie chłodzące naboje, szczypce i piersiówkę – niezbędną podczas nudnej imprezy. Na każdej ze szklanek nadrukowanych jest kilka poziomów więc możesz dozować ilość whisky w zależności od tego jak ciężki miałeś dzień.

Gitarowy Zestaw do Whisky

4. Barowy Stojak Bar Caddy

Jak wiadomo mężczyźni kochają funkcjonalne gadżety. Jeśli organizujesz imprezę i chcesz zaskoczyć swoich gości to koniecznie spraw sobie Barowy Stojak Bar Caddy. Aluminiowa rama jest w stanie pomieścić jednocześnie 4 butelki, a obrotowa konstrukcja ułatwi nalewanie dowolnego alkoholu. Jednorazowe naciśnięcie dozownika umożliwia nalanie 25 ml trunku. Z tym stojakiem staniesz się najlepszym barmanem na swojej imprezie i gwarantujemy, że każdy kolega będzie spoglądał na Ciebie z zazdrością.

Barowy Stojak Bar Caddy

5. Kieliszki Domino Shots Deluxe

Z tym gadżetem stwierdzenie, że alkohol leje się strumieniami jest jak najbardziej właściwe. Mając Kieliszki Domino Shots Deluxe każda impreza będzie niezapomniana. Wystraszy zgasić światło, włączyć podstawkę, ułożyć odpowiednio kieliszki i czekać na reakcję zebranych gości. Zestaw zawiera 5 kieliszków oraz platformę z diodami LED, dla jeszcze bardziej spektakularnego efektu. Wystarczy, że napełnisz pierwszy kieliszek, a reszta uzupełnia się sama – podobnie jak w domino. Z takim gadżetem nie ma mowy o rozlaniu cennego alkoholu. Gwarantujemy, że Kieliszki Domino Shots Deluxe staną się dla Ciebie niezbędnikiem podczas każdej imprezy – zarówno tej małej, jak i dużej. 

Kieliszki Domino Shots Deluxe

6. Butelkowy Mega Kieliszek do Wina

Podobno wielkość nie ma znaczenia? To stwierdzenie na pewno nie odnosi się do kieliszka na wino – w końcu im większa lampka, tym rzadziej trzeba chodzić po dolewkę. Butelkowy Mega Kieliszek do Wina pozwoli Ci na przelanie całej zawartości butelki to tego właśnie naczynia. Nie będziesz już musiała martwić się tym, że miałaś wypić tylko jedną lampkę a okazało się, że zniknęła zawartość całej butelki. Kiedy powiesz, że wypiłaś tylko jeden kieliszek wina, to przecież nikt nie zapyta jak był duży, prawda? Mega kieliszek będzie więc nie tylko praktycznym gadżetem, ale także ochroni Cię przed ewentualnymi wyrzutami sumienia. Kiedy już zaopatrzysz się w swoją własną kieliszko-butelkę nie będziesz chciała delektować się winem w zwykłej lampce.

Butelkowy Mega Kieliszek do Wina

7. Kielich Króla

Chociaż w dawnych czasach tylko królowie i szlachta mogli spożywać różne trunki w pięknych i bogato zdobionych kielichach, to obecnie zasady się zmieniły. Nie musisz więc posiadać błękitnej krwi, aby raczyć się ulubionym winem w iście królewskim naczyniu. Poczuj się jak prawdziwy władca i zaopatrz się w Kielich Króla. Naczynie zostało ozdobione herbami królewskimi i jest wzorowane na kielichy średniowiecznych władców europejskich. Zasługujesz na to co najlepsze, a nie ma bardziej dostojnego gadżetu do picia, niż Kielich Króla. Oczywiście nie jest to naczynie dedykowane jedynie dla mężczyzn – Twoja królowa również może z niego korzystać.

Kielich Króla

8. Stojak na Wino Balance

Lubisz nowoczesne i praktyczne gadżety kuchenne? Brakuje Ci stylowego stojaka na wino? Nie musisz więc dłużej szukać, bo właśnie znalazłaś ideał. Stojak na Wino Balance nie podlega żadnym prawom grawitacji. W sposób wręcz magiczny potrafi stabilnie utrzymać butelkę z winem. Sprawia on wrażenie iluzji optycznej, dlatego stanie się najbardziej niezwykłym przedmiotem w całym domu. Wyobraź sobie minę swoich gości, kiedy zobaczą ten stojak. Został on wykonany ze stali i tak doskonale wyważony, że utrzyma butelkę wina pomimo tego, że jest przechylony i niezabezpieczony dodatkowymi podporami. Gwarantujemy, że obok takiego gadżetu nikt nie przejdzie obojętnie.

Stojak na Wino Balance

9. Kufel Hantel

Wiesz jak ważna jest aktywność fizyczna, ale jedynym dobrze wyćwiczonym mięśniem na Twoim ciele jest ten piwny? Teraz możesz połączyć przyjemne z pożytecznym, a to za sprawą Kufla Hantel. Ten pomysłowy gadżet pozwoli Ci na jednoczesne picie ulubionego piwa i poprawę muskulatury. Kufel wyglądający jak handle wypełniony po brzegi zimnym trunkiem na pewnozmotywuje do ćwiczeń nawet największego lenia.

Kufel Hantel

10. Metalowe Pociski do Drinków

Kiedyś do schładzania alkoholu używano lodu, jednak obecnie prawdziwy mężczyzna korzysta z bardziej wystrzałowych metod, a konkretnie Metalowych Pocisków do Drinków. Taki gadżet nie tylko podkreśli wizerunek twardziela, ale także na długo zachowa stałą temperaturę, dlatego whisky w szklaneczce będzie cały czas zimne i nie rozwodni drinka. Oczywiście nie rekomendujemy używania pocisków do innego celu niż schłodzenie napoju. Gwarantujemy jednak, że ktokolwiek zobaczy taką zawartość w szklance, będzie się bał do Ciebie podejść bez zaproszenia.

Metalowe Pociski do Drinków