Obecnie produkowane gadżety są jednocześnie nowoczesne i bardzo użyteczne. Wiele z nich posiada także aspekt humorystyczny, który zawsze potrafi wprawić właściciela w świetny nastrój. Które z tych wielofunkcyjnych gadżetów trzeba koniecznie mieć w 2017 roku?

 

Szminkowa ładowarka 2600mAh

 

W dzisiejszych czasach kobiety bardzo często używają różnych urządzeń elektronicznych. Zaliczacie się do tej grupy? W takim razie na pewno znacie ten ból, kiedy telefon czy smartfon odmawia wam posłuszeństwa, ponieważ brakuje mu energii. Możecie jednak zabezpieczyć się przed wystąpieniem takiej sytuacji. Jak? Pomocna w tym celu będzie nowoczesna szminkowa ładowarka. Przedmiot nie tylko jest bardzo użyteczny, ale także efektownie wygląda i powinien znaleźć się w torebce każdej kobiety dbającej o elegancki styl.

 

 

Miseczki na jedzenie Poke Ball

 

Uwielbiacie domówki i często zapraszacie znajomych do waszych czterech ścian? Takie imprezy nie mogą odbyć się bez dobrego jedzenia. Warto także zatroszczyć się o to, aby posiłki serwowane były po królewsku. Na szczęście, można tego dokonać nie wydając całej wypłaty. Od czego są miseczki Poke Ball? Ta opcja szczególnie jest rekomendowana osobom, które z tęsknotą wspominają czasy, kiedy Pokemony były jedną z najczęściej puszczanych w telewizji bajek. Wtedy Ash Ketchum i jego przyjaciele łapali swoje zwierzątka do pokeballi. Dzisiaj Wy możecie zapewnić, że w miseczkach -wzorowanych na tych urządzeniach - nie zabraknie najlepszego jedzenia.

 

Kość na przyprawy Pulke

 

Świetną propozycja dla wszystkich fanów gotowania jest kość na przyprawy Pulke. Jakie zalety ma ten produkt? Nowoczesna kość pozwala umieścić w niej rozmaite zioła i przyprawy, które nadadzą każdemu daniu niezwykłego smaku i aromatu. Potem wystarczy tylko wyciągnąć ten przedmiot z garnka i cieszyć się znakomitymi walorami przygotowanych potraw. Istotne jest to, że dzięki temu produktowi w talerzach nie pływają kawałki wygotowanych przypraw, które nie wyglądają zbyt estetycznie. Osoby, które miały już do czynienia z tą elegancką i funkcjonalną kością podkreślają, że korzystanie z niej to czysta przyjemność.

 

 

Maczeta do grilla

 

Tegoroczna zima jest już tylko wspomnieniem.  Przed nami coraz cieplejsze dni i długo wyczekiwana majówka. W tym okresie bardzo popularne jest grillowanie. Wy także zamierzacie urządzać takie spotkania z rodziną i znajomymi? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to przyda wam się maczeta do grilla. Z tym przedmiotem przygotowywanie pysznych dań nie będzie stanowiło dla was żadnego wyzwania. Maczeta do grilla służy jednak nie tylko do krojenia mięsa czy siekania warzyw do szaszłyków. Wbudowany w nią potrójny otwieracz do kapsli przyda się również do błyskawicznego otwierania butelek. W końcu nie możecie pozwolić, aby wasi goście byli spragnieni!

 

 

Projektor do smartfona

 

Projektor do smartfona przyda się każdej osobie, która obecnie posiada to urządzenie elektroniczne - czyli w praktyce wszystkim. Dużą zaletą tego urządzenia jest fakt, że umożliwia oglądanie filmów z telefonu na ścianie w aż… ośmiokrotnie powiększeniu!