Któż z nas nie zna Gwiezdnych Wojen? Ta seria filmów science fiction George’a Lucasa podbiła serca milionów osób w naszym kraju, a takie postacie jak Anakin Skywalker, Luke Skywalker, Obi-Wan Kenobi czy Mistrz Yoda na zawsze będą kojarzone z tą sagą. Chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że Gwiezdne Wojny są bardzo popularne. Można ten fakt wykorzystać kupując fanom tej serii filmów SF oryginalny prezent. Warto wiedzieć, że jest wiele ciekawych i zabawnych gadżetów, które na pewno spodobają się sympatykom Star Wars.

 

Pomysł na prezent dla dziecka

 

Dziecko ma niedługo urodziny, imieniny itp. a Wy cały czas nie wiecie, co mu kupić? Jeśli Wasza pociecha jest fanem Gwiezdnych Wojen, to z pewnością warto rozważyć opcję z pluszowym Mistrzem Yodą. To niezwykle charakterystyczna postać, która sprawi, że dziecko zawsze będzie spokojnie zasypiać. W końcu z tym 45 centymetrowym bohaterem na pewno nic mu nie będzie groziło. Pluszowy Mistrz Yoda sprawdzi się jednak nie tylko jako Anioł Stróż Waszego dziecka. Warto dodać, że został starannie wykonany z najlepszych materiałów i jest wyjątkowo miękki w dotyku, dlatego zabawa z nim będzie najlepszą czynnością pod słońcem.

 

 

Gadżety Star Wars - co kupić mężczyźnie?

 

Zdecydowana większość facetów w naszym kraju z zapartym tchem śledziła losy głównych bohaterów Gwiezdnych Wojen i często po latach wraca do ich losów. W związku z tym, takim osobom na 100% spodobają się prezenty związane z tą serią. Znakomitym wyborem będzie szlafrok Jedi Star Wars. Pozwólcie swoim mężczyznom poczuć się, jak jeden z bohaterów tej sagi! Trzeba podkreślić, że ten wygodny i efektownie prezentujący się szlafrok jest inspirowany strojem Rycerzy Jedi, a nawet posiada nawet ich logo!

 

 

Mężczyźni zazwyczaj są także fanami komputerów. Możecie połączyć oba te fakty i podarować im Biurkowy Odkurzacz R2D2 perfekcyjnie sprawdzający się jako pomoc w walce z nieprzyjacielem, którym w tym przypadku jest nieporządek na stanowisku pracy. Wato dodać, że sprzęt zasilany jest za pomocą dołączonego kabla USB. Urządzenie nie tylko nawiązuje do sagi Star Wars, ale też jest bardzo skuteczne. Dzięki temu, prezent z pewnością wywoła uśmiech na twarzy, a obdarowane nim osoby będą Wam dozgonnie wdzięczne!

 

 

Kobiety też kochają Star Wars!

 

Jeśli naprawdę myślicie, że tylko faceci uwielbiają Gwiezdne Wojny, to jesteście w bardzo dużym błędzie! Kobiety także kochają tę serię i z wypiekami na twarzy śledziły dynamicznie zmieniające się losy głównych postaci. Trzeba zatem pomyśleć też o odpowiednim prezencie dla pań. Na co można zdecydować się? Świetną opcją jest kupno kubka. Pewnie pomyśleliście w tym momencie, że to przecież nic oryginalnego. Nie jest to jednak zwykłe urządzenie. Kiedy wlejecie do niego ciepłą ciesz, kubek wyświetli Wam pewien napis, który na pewno każdego rozweseli - w końcu jego autorem jest Mistrz Yoda, który słynie z nieszablonowego języka. Jakie będą to słowa? O tym przekonajcie się już na własnej skórze! Obdarowana tym kubkiem osoba na pewno nie będzie zawiedziona!