Sezon ślubny właśnie się zaczął! Najwięcej ślubów i wesel odbywa się właśnie w wakacje. Dla gości jest to pretekst do sprawienia wspaniałego upominku, który powinien nawiązywać do miłości. Oczywiście wybór prezentu na ślub zależy od tego, jak dobrze znamy się z parą młodą. W przypadku ślubu kogoś z naszej rodziny możemy pozwolić sobie na większą swobodę, gdyż dobrze znamy te osoby. Jednak, gdy wybieramy się na ślub kogoś z pracy, lub przyjaciół z dawnych lat, sprawa nieco się komplikuje…

 

Oryginalny prezent na ślub

 

Zdarza się, że pary młode otrzymują wiele takich samych prezentów. Starajmy się zatem, aby nasz prezent był oryginalny. Dzięki temu obdarowywani będą widzieć, że włożyliśmy wysiłek w wybór odpowiedniego upominku i na pewno będzie to dla nich bardzo przyjemne. Na pewno ciekawą opcją są wszelkie gadżety, które będą stanowiły wyposażenie mieszkania. Wybór tego typu prezentu zależy od funduszy, jakie chcemy na niego przeznaczyć. Dobrym prezentem na tę okazję jest ciekawa pościel, np. z serii Hug The Stuff. Ma zabawny nadruk, który z pewnością będzie powodem uśmiechu każdego ranka. Równie oryginalny jest stojak na wino Lasso. Z pewnością należy do jednych z bardziej oryginalnych stojaków, który zadziwia swą konstrukcją.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomysł na prezent na ślub

 

Jeżeli wolimy tradycyjne rozwiązania, dobrym pomysłem będzie barek w globusie. Jest to klasycznie prezentujący się barek ukryty w wyglądającym na XVII wieczny globus. Bardzo często tego typu obiekt pojawia się w starych, brytyjskich filmach. Zmieści się w nim kilka butelek ulubionych napojów oraz przeróżne kieliszki. Jeżeli mamy ochotę, możemy wręczyć barek, który będzie wypełniony – taki prezent to marzenie każdej młodej pary. Nieco tańszą opcją i bardziej zabawną jest Słoń Jumbo do sztućców. To oryginalny pojemnik do suszenia sztućców, który przypomina słonia.

 

 

Prezent na ślub zamiast kwiatów

 

Coraz częściej zdarza się, że pary młode w zaproszeniach na ślub zaznaczają, że zamiast kwiatów proszą o wino lub inny drobny upominek. Skoro mamy pewność, że większość gości wybierze właśnie wino, możemy odważyć się na coś nieco bardziej szalonego. Na pewno dużą radość sprawimy wszystkimi gadżetami, które sprawą, że małżonkowie będą mogli sprawiać sobie wzajemnie przyjemność. Przykładem takiego upominku jest sowa do jajek. Gadżet ten świetnie sprawdzi się na śniadanie-niespodziankę serwowane do łóżka. Na pewno będzie powodem ogromnego uśmiechu.

 


 

Prezent na ślub koleżanki z pracy

 

Gdy musimy wybrać prezent dla kogo, kogo nie znamy zbyt dobrze, warto wybrać coś uniwersalnego. Przykładem takiego prezentu jest karafka do dekantacji wina Conundrum. Jest to ekskluzywna karafka wykonana ze szkła sodowego, dzięki której wino smakuje w wyjątkowy sposób. Jej specjalnie zaprojektowany kształt umożliwia dwufazową dekantację wina. Dzięki temu jest ono dobrze natlenione, co gwarantuje wspaniały aromat i smak napoju. Karafka posiada metalową podkładkę, a dzięki oryginalnemu wyglądowi świetnie będzie komponować się na każdym stole.