Już za kilka dni Mikołajki. Jest to wyjątkowy, grudniowy dzień, w którym Polacy robią sobie nawzajem prezenty. Ta tradycja nie jest Ci obca, ale cały czas nie wiesz, na coś ostatecznie zdecydować się? Masz kompletną pustkę w głowie? Takie kłopoty dotyczące braku odpowiedniego pomysłu ma zazwyczaj mnóstwo osób. Postanowiliśmy rozwiązać wszystkie twoje dylematy. Poniżej możesz znaleźć kilka efektownych i jednocześnie zabawnych propozycji - dla obu płci. Dzięki temu, każdy znajdzie interesującą dla siebie wiadomość. Zapraszamy do lektury!

 

Najlepsze prezenty dla mężczyzn

 

Jeśli twój mąż, narzeczony lub dobry kolega ma dystans do siebie, a przy okazji jest wielbicielem powieści J.R. R. Tolkiena, to warto sprawić mu jakiś zabawny podarek, który będzie z tym związany. Mogą to być na przykład Kapcie Gnoma. Są to bardzo miłe oraz ciepłe bambosze do chodzenia po domu. Co jest w nich takiego niezwykłego? Tak naprawdę wszystko. Przede wszystkim, maja zabawny wygląd i sprawią, że nawet najdłuższa podróż po własnym domu czy mieszkaniu nie będzie stanowiła żadnego problemu. Przy okazji zostanie urozmaicona śmiesznym akcentem. Warto dodać, że te kapcie są bardzo uniwersalne, ponieważ pasują na wszystkie standardowe stopy, aż do rozmiaru 45!

 

 

Masz w najbliższym otoczeniu wielkiego fana gier komputerowych? W takim razie dobrym prezentem dla niego będzie kubek gracza XXL wykonany z ceramiki. Jest to produkt z uchwytem w formie joysticka, który nie tylko bardzo efektownie prezentuje się. Inną jego zaletą jest fakt, że posiada dużą pojemność (ponad 600 ml). Fani gier zazwyczaj często nie mogę oderwać się od komputera. Dzięki temu kubkowi nie będą musieli zbyt często chodzi do kuchni i przerywać swojej rozrywki. Indywidualnego charakteru temu sprzętowi nadaje zaś pikselowy napis Gamer Fuel.

 

Dobrym pomysłem na prezent jest także zegarek z motywem zaczerpniętym z Harrego Pottera. To opcja dedykowana dla wszystkich tych, którzy z zapartym tchem czytali, a potem także śledzili w telewizji, losy tego wybitnego czarodzieja.

 

 

Najlepsze podarki dla kobiet

 

Nie masz kompletnie pomysłu, co kupić swojej żonie, narzeczonej czy dobrej koleżance? A może zdecydujesz się na dotykowe rękawiczki skórzane? W dzisiejszych czasach kobiety rzadko rozstają się z telefonami, smartfonami czy tabletami. Grudzień to zaś okres, kiedy warunki pogodowe nie są najlepsze. Częste używanie tych urządzeń elektronicznych (na mrozie) bez rękawiczek może zatem spowodować kłopoty ze zdrowiem, a tego chyba nikt by nie chciał. Dotykowe rękawiczki skórzane świetnie sobie z tym poradzą. Nie tylko wykonane są w całości z prawdziwej skóry, ale również charakteryzują się dużą wytrzymałością. Trzeba zaznaczyć, że rękawiczki posiadają na palcach wstawki ze specjalnej skóry przewodzącej, która pozwala na precyzyjne używanie ekranów dotykowych.

 

 

Coraz większą popularnością cieszą się ogromne, wygodne poduszki o wyglądzie pączka z dziurką. Jeśli twoja narzeczona czy żona lubi sobie pospać, a dodatkowo kocha słodycze, to takie połączenie na pewno przypadnie jej do gustu. Warto dodać, że ten produkt wypełniony jest ogromną ilością miękkich kuleczek, dzięki czemu jest miły w dotyku i wygodny w użytkowaniu. Trzeba także zaznaczyć, że ta poduszka może również służyć jako podnóżek, puf czy przytulanka dla dzieci.