Ślub jest dla kobiety jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Wkroczeniu na nową drogę życia towarzyszy burza prezentów mających podkreślić tę wspaniałą chwilę. Przyjmuje się, iż podarunki weselne wręczane są Parze Młodej. Co jednak z  prezentem skierowanym konkretnie dla Panny Młodej? Nie każda kobieta musi cieszyć się z zestawu garnków i patelni. Poniżej przedstawiamy Państwu propozycje na oryginalny prezent dla Panny Młodej.

 

Ciepły koc na samotne noce

 

Koc kojarzy się z ciepłem, wylegiwaniem w łóżku, oglądaniem telewizji i kubkiem gorącej herbaty. Przychodzi jednak moment, gdy trzeba wyjść z ciepłego i wygodnego gniazdka, np. aby wziąć prysznic. Dlaczego mamy rezygnować z ciepłego okrycia podczas wyprawy do łazienki? Kocoszlafrok to idealna opcja dla wszystkich kobiet, które nie chcą rozstawać się z ciepłem podczas domowych wojaży czy błogiego wypoczynku na kanapie. Owiniemy się w niego tuż po kąpieli, wymościmy łóżko bądź okryjemy w ulubionym fotelu.

 

Zmysłowa bielizna na noc poślubną

 

Konsumpcja zawartego małżeństwa nie musi być sztywnym rytuałem i kolejnym odbębnionym stosunkiem. By noc poślubna była niezapomniana warto zadbać o cudowną grę wstępną. Nic tak nie pobudza fantazji i nie podnosi ciśnienia jak zmysłowa, kobieca bielizna dla Panny Młodej. Nie musi być koniecznie biała i pokryta falbankami oraz koronkami. Wybór bielizny jest na tyle szeroki, iż zarówno boginie seksu, jak i nieco bardziej wstydliwe kobiety znajdą coś dla siebie. Największą zaletą jest fakt, że nie jest to prezent jednorazowy i może wspaniale uzupełniać kobiecą garderobę na co dzień.

 

Niezbędnik na podróż poślubną

 

Miesiąc miodowy to wielka wyprawa dla Panny Młodej. Prawdopodobnie będzie zmuszona spakować ze sobą całą szafę na podróż życia. Możemy ułatwić to zadanie praktycznym podarunkiem w postaci walizki lub niezbędnika, np. podróżnego etui na bieliznę. Gadżet przeznaczony jest do łatwego i podręcznego przewożenia bielizny damskiej oraz biustonoszy, bez ryzyka wystąpienia odkształceń np. na miseczkach stanika. Podróżne etui idealnie nadaje się zarówno na dalekie podróże, jak i krótkie wypady za miasto.

 

 

Antystresowe gadżety

 

Życie przyszłej Panny Młodej do lekkiego nie należy. Przygotowania do ceremonii ślubnej, organizacja wesela, rozpoczęcie nowego etapu życia. W celu pozbycia się negatywnych emocji i odstresowania, nie ma nic lepszego jak wyładowanie całej złości i niemocy na martwym przedmiocie. Antystresowy muchomor to jeden z wielu gumowych gadżetów, którego zadaniem jest wytrzymanie skręcania, miażdżenia i rzucania. Prezent ten to idealna przestroga dla Panny Młodej przed nadciągającymi „ciężkimi czasami".

 

 

Sprzęt imprezowy

 

Panna Młoda, która uwielbia dobrą zabawę, z pewnością ucieszy się z imprezowych gadżetów. Małżeństwo nie musi oznaczać postu od rozrywek i zabaw! Piękne kieliszki, gadżety do chłodzenia drinków, kolorowe balony oraz przenośne głośniki to stali bywalcy każdej dobrej imprezy. Doskonałą propozycją będzie również głośnik retro z radiem, wokół którego możemy zbudować świetną zabawę tematyczną ze strojami vintage!