W naszym kraju utarła się tradycja, iż imieniny celebrujemy często na równi z urodzinami. Niemal codziennie jest okazja do świętowania, jednak najczęściej imieniny najbliższych wywołują największe emocje i chęć obdarowania solenizantów prezentem. Jedną z najważniejszych osób w życiu każdego z nas jest mama. Warto pamiętać o jej imieninach, gdyż okazji do wręczania podarków za bezwarunkową miłość i trudy wychowania nigdy za wiele.  Mamy dla Ciebie kilka propozycji, które z pewnością ucieszą każdą mamę-solenizantkę!

 

Gadżety kuchenne

 

Złośliwi mawiają, że kuchnia to ulubione miejsce każdej kobiety. Niemniej, to właśnie widok mamy uwijającej się przy kolejnym cieście lub sączącej ulubioną herbatę zapada najbardziej w pamięci. Doskonałą propozycją na upominek jest nietypowy i uroczy zaparzacz przypominający ludzika biorącego kąpiel. Zabawny prezent przypomni rodzicielce o swoich pociechach. Gadżet posiada dwie cechy, które każda kobieta ceni w swojej kuchni: pasuje do większości zastaw stołowych oraz jest niezwykle praktyczny. Równie ujmującym prezentem będzie magiczny kubek w kształcie serca. Na pierwszy rzut oka wygląda na zwyczajne naczynie, jednak po napełnieniu gorącą wodą zaczynają się prawdziwe czary! Wskaźnik poziomu miłości umieszczony na kubku „ładuje się” pod wpływem wysokiej temperatury, wskazując odpowiednią wartość. 

 

 

 

Spersonalizowany prezent dla wyjątkowej solenizantki

 

Imieniny to przede wszystkim święto na cześć konkretnego imienia. Warto podarować naszym mamom prezent ze specjalną dedykacją. Doskonałym pomysłem są wszelkie gadżety ze spersonalizowanym podpisem. Na rynku dostępnych jest wiele możliwości – zaczynając od kubków, przez breloczki i t-shirty ze specjalnymi nadrukami, na biżuterii z grawerem kończąc.

 

Domowy relaks

 

Gdy goście opuszczą dom po hucznych imieninach, nasze mamy zaczną rozpakowywać prezenty. Byłoby wspaniale, gdyby znalazły gadżet, który choć na chwilę pozwoli zapomnieć o domowych obowiązkach. Mogą to być olejki eteryczne, sole do kąpieli, świece lub gorące kamienie do masażu. Taki prezent będzie stanowić idealną odskocznię po trudach dnia codziennego i wspaniałe uzupełnienie domowych zabiegów pielęgnacyjnych.

 


 

Oryginalna czapka lub okulary przeciwsłoneczne

 

W każdym sezonie można zabłysnąć oryginalnością. Jesienią i zimą może to być nietypowe nakrycie głowy – czapka z latarką lub zamontowanymi słuchawkami. Natomiast latem prawdziwym „must have” są oryginalne okulary przeciwsłoneczne. Każda mama powinna pamiętać o ochronie oczu w słoneczne dni. Imieniny to doskonała możliwość wręczenia takiego prezentu w nieco bardziej przekornej formie. Okulary w kształcie flamingów mogą być hitem zabawy imieninowej, a przy tym nie przestają być praktyczne.

 

 

Prezent dla aktywnej mamy

 

Zbędne centymetry powstałe po spożyciu kilogramów ciasta na imprezie imieninowej to prawdziwa zmora każdej kobiety! Wspaniałym prezentem imieninowym byłoby zadbanie o odpowiednią profilaktykę i zaopatrzenie mamy w zestaw do treningu. Możemy obdarować ją zarówno zaawansowaną maszynerią, np. profesjonalną bieżnią lub orbitrekiem, jak i nieco bardziej subtelnym sprzętem do ćwiczenia. Skakanka bezprzewodowa z licznikiem to wspaniały prezent dla każdej aktywnej mamy, która chce być fit nie tylko od święta, ale i cały rok!