Już za kilka dni czeka nas Dzień Kobiet. Mężczyźni absolutnie nie mogą sobie pozwolić na zapomnienie o tym marcowym święcie. W tym szczególnym dla pań dniu powinni nie tylko złożyć im piękne życzenia, ale także podarować jakiś fajny prezent. Jeśli nie chcesz po raz kolejny dawać jednego i tego samego, to może teraz jest najwyższy czas, aby postawić na coś innego? Poniżej znajduje się kilka naszych pomysłów na eleganckie i nowoczesne podarki, które kobiety przyjmą na pewno z otwartymi ramionami.

 

Peruka Afro

 

Prezenty na marcowe święto na pewno nie muszą być nudne. Idealnym potwierdzeniem tego stwierdzenia jest peruka Afro. Tego typu gadżet nie musi być używany przez nie tylko w domu (na przykład na domówce). Świetnie sprawdza się też na wyjścia ze znajomymi czy bale przebierańców. Jeśli dana kobieta ma odpowiednie poczucie humoru, to na pewno jej się ten prezent spodoba.

 

 

Pilot sterujący mężczyzną

 

Jeśli chcesz zaimponować swojej kobiecie, to ten podarek świetnie się w tym celu sprawdzi. Dlaczego? Otóż pilot ten daje bowiem szanse na … sterowanie mężczyznami. Na tym urządzeniu znajdują się 33 przyciski. Naciśnięcie każdego z nich powoduje odtworzenie odpowiedniego tekstu, który został pod nim nagrany. Przykłady komend? Na pewno takie życzenia jak „„Opuść deskę”, „Czytaj w moich myślach” czy „Pozmywaj naczynia” są często wyrażane w czasie normalnego dnia przez kobiety. Za pomocą tego urządzenia panie mogą je „zlecać” w bardziej nowoczesny sposób, co na pewno je usatysfakcjonuje.

 

 

Pendrive w kształcie róży

 

Kolejnym przykładem fajnego - nieco humorystycznego przedmiotu - i jednocześnie wyrażającego uczucie do kobiety, jest pendrive w kształcie róży. Zwykłe kwiaty mają to do siebie, że usychają po kilku dniach. Ten jest praktycznie niezniszczalny, a na dodatek przyda się do zapisywania plików z komputera. Idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym.  

 

 

Lewitujący długopis

 

Jeśli wybieramy prezent nie dla żony czy dziewczyny, a dla mamy, siostry, albo koleżanki, to znakomitą propozycją będzie elegancki, lewitujący długopis. To magiczne urządzenie posiada podstawkę, która ma specjalne magnesy umożliwiające zawieszenie tego przedmiotu w powietrzu. To prezent elegancki i wyjątkowo nowoczesny, który świetnie pełni też funkcję ozdobną pomieszczenia w którym się znajduje.

 

 

Nowoczesne świeczki

 

Efektownie prezentujące się świeczki na pewno również wywołają uśmiech na twarzy kobiety. Mają one trzy pastelowe kolory i mogą stanowić naprawdę miły początek wieczoru spędzonego z ukochaną. Odpowiednia barwa, miłosne napisy - taki podarek z pewnością spodoba się każdej pani, ponieważ będzie ona wystarczająco mocno zapewniona o miłości, którą żywi do niej dany mężczyzna.  

 

 

Urządzenie do robienia selfie

 

W dzisiejszych czasach ten typ zdjęć jest wyjątkowo popularny - szczególnie wśród kobiet. Jeśli zatem wiesz, że Twoja żona, dziewczyna, siostra czy koleżanka itp. lubią sobie robić tego typu fotki, to taki prezent też jest gwarancją sukcesu. Jesteśmy przekonani, że gadżet jest wyjątkowo nowoczesny i będzie stanowił bardzo udany podarek.

 

 

Słuchawki nowej generacji

 

Coraz więcej kobiet w drodze do pracy czy na zajęcia ma na uszach słuchawki. Może to też jest wskazówka na ciekawy prezent na marcowe święto? Warto jednak pomyśleć o czymś nowoczesnym. Te słuchawki są jedyne w swoim rodzaju, ponieważ mają bardzo dużo funkcji i zapewniają maksymalny możliwy komfort podczas słuchania.