Już za kilka dni nasze babcie i nasi dziadkowie będą obchodzić swoje coroczne święto. Pod żadnym pozorem nie wolno o tym zapomnieć! Dzień Babci i Dzień Dziadka to znakomita okazja, aby pokazać seniorom rodu, że są dla nas ważni i cały czas mamy ich w swoich sercach. Oczywiście, warto im coś z tej okazji także podarować. Nie macie jednak pojęcia, co to może być? Rozwiązaliśmy za was ten problem, a poniżej możecie znaleźć kilka naszych propozycji, które powinny przypaść im do gustu.

 

Komputerowa deska do krojenia

 

Wasze babcie często powtarzają, że chętnie poszerzyłyby swoją wiedzę na temat elektroniki, która na ten moment stanowi dla nich czarną magię? Kłopot w tym, że seniorki narzekają jednocześnie na brak czasu z powodu codziennych obowiązków? W takim razie świetnym rozwiązaniem łączącym te dwa aspekty będzie uniwersalna, komputerowa deska do krojenia. Panie na pewno będą zachwycone, ponieważ nie muszą już rezygnować z przygotowywania pysznych posiłków. Równocześnie stworzycie im okazje, aby poznały jak komputer wygląda od środka. Może to będzie dla nich najlepsza motywacja, aby na poważnie zacząć interesować się tą tematyką?

 

 

Muzyczna Poduszka

 

Jeśli wasi dziadkowie z sentymentem słuchają w radiu starych przebojów muzycznych, to znaczy, że warto pójść w tym kierunku decydując się na odpowiedni prezent. Dobrym rozwiązaniem będzie muzyczna poduszka. Na pierwszy rzut oka ten termin brzmi dość tajemniczo. Warto wiedzieć, że produkt posiada wbudowany głośnik, który jednocześnie nie jest do wyczucia, przez co nie będzie powodował żadnego dyskomfortu w trakcie zasypiania czy odpoczynku. To nowoczesne rozwiązanie gwarantuje, że muzyka będzie słyszalna tylko dla obdarowanej osoby.

 

 

Z powodzeniem możecie wybrać na prezent także ciepłą czapkę z motywem pochodzącym z Gry o Tron. Na pewno dziadkowie przez całe swoje życie dbali o wasze zdrowie. Teraz czas, aby się zrewanżować. Jeśli wiecie, że seniorzy rodu mają poczucie humoru i dystans do siebie, to możecie im zaproponować czapki z bardzo ciekawymi motywami, które sprawią, że dziadkowie na pewno zyskają jeszcze większy szacunek na dzielnicy.

 

 

Mini Ekspres do Kawy

 

Jeśli wasze babcie nie wyobrażają sobie dnia bez co najmniej jednej filiżanki kawy, to możecie im ułatwić ten zwyczaj. Jak? Wszystko dzięki mini expressowi. Jest on bardzo tani, a jednocześnie niezwykle praktyczny. Wystarczy tylko wsypać do środka zmieloną kawę oraz włożyć całość do kubka z gorącą wodą i zostawić na cztery minuty. Potem trzeba już tylko nacisnąć tłok - w zależności od preferowanego smaku - i można delektować się niezwykłym napojem! To urządzenie ma małe rozmiary, ale naprawdę wielką moc.

 

 

To prezent idealny dla każdego fana motoryzacji. Niestety, niektórzy seniorzy rodów z racji wieku nie mogą już prowadzić samochodów i innych pojazdów. To jednak nie znaczy, że nie mają szansy poczuć się we własnym domu jak we wnętrzu szybkiej machiny. Wszystko dzięki prezentowanemu poniżej unikatowemu produktowi, który stylizowany jest na luksusową deskę rozdzielczą posiadającą trzy funkcje takie jak zegar, termometr czy higrometr.