Statystyczna jesieniara jest kobietą, nie rozstaje się ze swoim termoforem, a zapytana o ulubioną porę roku odpowiada, pokazując kolekcję zasuszonych liści klonu. Taką osobę trudno zadowolić, a prezenty dla niej powinny być dobierane z myślą o długich wieczorach spędzonych pod kocem z kubkiem ciepłej herbaty w dłoniach. Oto lista najlepszych propozycji upominkowych dla wszystkich jesieniar.

jesieniara

czytaj więcej
Dodane przez: Adrianna Kamińska, 24 listopada 2020 08:39:35 CET

Koronawirus zaskoczył wszystkich i ciągle daje się we znaki, a każdy próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości na różne sposoby. Jednym z nich są gadżety, które pomogą przetrwać kwarantannę, przymusowe siedzenie w domu czy przeciągającą się pracę na home office. Co może się przydać? Oto 11 propozycji gadżetów na czasy koronawirusa. 

kwarantanna na wesoło

czytaj więcej
Dodane przez: Adrianna Kamińska, 22 października 2020 22:09:42 CEST

Dzień nauczyciela to doskonała okazja, aby wyrazić wdzięczność dla swojego pedagoga za trud jaki codziennie wkłada w nauczanie. Problemem jednak jest zazwyczaj wybór odpowiedniego upominku. Prezent powinien być oryginalny i niebanalny, ale również utrzymany w dobrym guście. Czy zatem zabawny gadżet będzie właściwym podarunkiem dla nauczyciela? Oczywiście, że tak – o ile przy wyborze zachowa się zdrowy rozsądek. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na unikatowy prezent dla swojego wychowawcy, to Ministerstwo Gadżetów śpieszy z pomocą i przedstawia listę najlepszych gadżetów na dzień nauczyciela. 

nauczyciel

czytaj więcej
Dodane przez: Adrianna Kamińska, 9 września 2020 12:00:00 CEST

Sezon letni właśnie się rozpoczął, dlatego też jest to idealny czas, aby zaopatrzyć się w trochę gadżetów, które umilą wakacyjne lenistwo. Bez względu na to, czy wybierasz się nad morze, jezioro czy zostajesz w domu, kilka niezbędnych akcesoriów na pewno Ci się przyda, uatrakcyjniając wypoczynek. Jeśli zatem chcesz spędzić wyjątkowe wakacje, ale jeszcze nie wiesz czego dokładnie byś potrzebował, to Ministerstwo Gadżetów przychodzi z pomocą, przedstawiając listę najciekawszych gadżetów na letnie lenistwo. 

gadżety na lato

czytaj więcej
Dodane przez: admin, 30 lipca 2020 11:25:00 CEST

Dzień ojca zbliża się wielkimi krokami więc warto pomyśleć już teraz o oryginalnym prezencie dla swojego taty. Jak wiadomo, szukanie podarunku dla mężczyzny jest zazwyczaj dość problematyczne. Osoby, które niejednokrotnie stawały przed dylematem co kupić dla chłopaka, męża czy właśnie taty, wiedzą z czym się to wiąże. Zaczyna się na przeglądaniu ofert w Internecie, jeśli nie udaje się nic wybrać, zazwyczaj staramy się skorzystać z pomocy kogoś bliskiego, a kiedy i to nie pomaga, zaczynamy biegać po sklepach w poszukiwaniu prezentu raczej praktycznego. W tym roku nie musisz się martwić, gdyż z pomocą przychodzi Ministerstwo Gadżetów, przedstawiając listę najlepszych prezentów dla taty. 

Upominki, które ucieszą każdego tatę

czytaj więcej
Dodane przez: Adrianna Kamińska, 17 czerwca 2020 12:04:09 CEST