Wielkimi krokami zbliża się Dzień Nauczyciela – święto, o którym polscy uczniowie zawsze pamiętają. Na ogół nauczyciele dostają w prezencie kwiaty – mogą to być okazałe wiązanki bądź też jedna, elegancka róża. Może jednak warto w tym roku postawić na coś bardziej kreatywnego? Wszak nauczyciel to też człowiek: ma poczucie humoru i mniejszy lub większy dystans do siebie. Zobaczmy, co proponują nam producenci.

 

Trochę słońca dla nauczyciela, który wiecznie narzeka na zimno

Wasz nauczyciel nieustannie narzeka na to, że jest mu zimno? Chowa się pod grubymi swetrami i z tęsknotą spogląda w niebo, wyglądając ciepłego słoneczka? Postawcie na promienie słońca, które zamknięto w praktycznym słoiku. Wykonany niezwykle estetycznie oddaje nie tylko ciepło, ale również pomarańczowe światło, które każdemu z nas może poprawić humor naprawdę na długo. Gadżet wprowadzi przyjemną atmosferę do każdego pomieszczenia. Wada: robi to tylko po zmroku!

 

Kubek w sweterku dla nauczyciela, który lubi tylko ciepłą herbatę

Wasza nauczycielka narzeka na to, że nigdy nie zdąży wypić ciepłej herbaty lub kawy? Skorzystajcie ze zbliżającego się Dnia Nauczyciela i kupcie jej w prezencie duży kubek w praktycznym sweterku! Teraz herbata nigdy jej nie wystygnie, a Wy nie będziecie musieli słuchać kolejnych narzekań. Wada? Nauczycielka nigdy już nie spóźni się na lekcje, bo herbatę zabierze ze sobą i zawsze wypije ją wtedy, kiedy ta jest jeszcze ciepła! 

 

Zegar dla tych, co lubią przeciągać lekcje

Właśnie zadzwonił dzwonek, a wasz nauczyciel jakby zdaje się tego nie zauważać? Jak gdyby nigdy nic dalej prowadzi lekcje, pozbawiając was okazji zjedzenia drugiego śniadania czy radosnego poplotkowania o Ance i jej nowej miłości? Kupcie mu zegar i ustawcie w widocznym miejscu klasy! Będzie mu przypominał, która właśnie jest godzina! Wreszcie zaczniecie mieć czas dla siebie, a lekcje zaczną się kończyć wtedy, kiedy rzeczywiście powinny! Tego prezentu nie będzie żałować!