Wybranie prezentu dla gracza komputerowego to nie lada wyzwanie. Pomimo dużego asortymentu
nadal ciężko wyłonić idealny upominek, wpisujący się w klimat gier. Ale bez obaw! Ten artykuł,
pomoże Ci w rozwiązaniu problemu.

Co kupić dla fana Minecrafta?- najlepsze propozycje, których nie możesz przegapić.

czytaj więcej
Dodane przez: ministerstwogadżetów, 29 sierpnia 2021 18:10:56 CEST

W obecnych czasach oczy osób szukających rozrywki w domowym zaciszu najczęściej skierowane są w stronę wyświetlacza komputera lub telefonu. Jednocześnie wraz z umacnianiem się tego trendu wiele aspektów socjalnych naszego życia schodzi na dalszy plan, a co za tym idzie, zaniedbujemy w ten sposób relacje międzyludzkie, a w niektórych przypadkach prowadzić to może nawet do zaburzonego funkcjonowania w społeczeństwie. Mogłoby się wydawać, że towarzyskie gry planszowe nie są w stanie konkurować i być atrakcyjną alternatywą dla nowoczesnej rozrywki elektronicznej. Jednak nic bardziej mylnego. 

czytaj więcej
Dodane przez: Adrianna Kamińska, 15 lipca 2021 19:42:07 CEST

Osiemnaste urodziny to pierwszy w życiu moment, kiedy możemy poczuć się naprawdę dorośli i zrobić wszystko to, o czym marzyliśmy patrząc na naszych rodziców lub starszych znajomych. Fetą z tej okazji jest szampańska impreza, na której lepiej nie pokazywać się bez prezentów. Co ma jeszcze większe znaczenie, gdy urodziny obchodzi nasza dziewczyna, koleżanka lub znajoma. Jak wiemy, Panie często mają wysokie wymagania co do upominków oraz tego, jak powinny wyglądać urodziny. Nie warto łamać głowy samemu, lepiej poszukać inspiracji w Ministerstwie Gadżetów. Oto kilka naszych propozycji na niezapomniany prezent na osiemnaste urodziny!

urodziny

czytaj więcej
Dodane przez: Adrianna Kamińska, 15 marca 2021 22:31:30 CET

Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler i Ross. Kto ma znać te imiona, ten zna i najprawdopodobniej jego dzwonek telefoniczny to „I'll be there for you”. Fani serialu „Przyjaciele” są nie tylko najlepszym fandomem na świecie, ale również takim, który zasługuje na specjalne gadżety z ukochanego sitcomu. Ich ulubiona produkcja telewizyjna święciła swoje tryumfy przez wiele lat, zbierając przed telewizorami rzesze widzów. Oto przegląd najfajniejszych i najbardziej funkcjonalnych oraz praktycznych gadżetów z serialu „Przyjaciele”. Znajdziesz tu m.in. kultowy neon z kawiarni Central Perk czy też kubek termiczny. Wszystkie produkty zostały wykonane na oficjalnej licencji Warner Bros, a więc są sygnowane oryginalnymi znakami oraz logami.

serial Friends

czytaj więcej
Dodane przez: Adrianna Kamińska, 15 lutego 2021 13:38:47 CET

Zbliżający się Dzień Babci i Dzień Dziadka wcale nie musi być celebrowany przy kawie i ciasteczkach. Dzięki śmiesznym prezentom Ministerstwa Gadżetów możecie uczynić ten dzień niezapomnianym doświadczeniem, pełnym radości z dużą dawką dystansu do siebie. W tym roku przełamujemy konwenanse śmiechem. Sprawdź nasze propozycje na śmieszne prezenty na Dzień Babci i Dziadka.

Śmieszne prezenty na dzień babci i dziadka - nasze propozycje!

czytaj więcej
Dodane przez: Adrianna Kamińska, 13 stycznia 2021 14:49:53 CET