Top Page

Gadżety do baru i na imprezę

Dobra impreza nie może odbyć się bez specjalnych, zabawnych akcesoriów. W Ministerstwie Gadżetów oferujemy nieszablonowe i zaskakujące przedmioty, które uatrakcyjnią każdą imprezę czy wyjście do baru. Mogą również posłużyć jako dekoracja lokalu czy mieszkania podczas domówki – oryginalne gadżety przykują uwagę wszystkich imprezowiczów. Zobacz, co znajduje się w tej kategorii.

Filtr
Sort

Filtruj produkty

Kategorie

Wyszukiwarka prezentów

Dla kogo prezent

typ prezentu

zakres cen

Sortuj wg:

Strona:
  1. 1
  2. 2

Strona:
  1. 1
  2. 2

Strona:
  1. 1
  2. 2

Tym, co może stanowić główny punkt imprezy, jest maszyna do sorbetów – na świecie nie da się znaleźć osoby, która nie przepadałaby za sorbetami w różnych smakach. Posiadanie sorbetów „pod ręką” znacznie uatrakcyjni domówkę i sprawi, że do maszyny ustawi się długa kolejka oczekujących.

Jeżeli chcesz zaangażować swoich gości, dobrym pomysłem będzie zaprezentowanie im gier imprezowych – na przykład niestandardowej Jengi, która oprócz wyjmowania klocków wymaga także wykonywania zabawnych zadań. Sprawdź, jakie jeszcze inne gry znajdują się w naszym Ministerstwie Gadżetów.

Jako dekoracja świetnie sprawdzą się napisy neonowe o różnych kolorach. Zarówno w danym lokalu, jak i podczas domówki taki neon wywoła doskonałą, imprezową atmosferę. Jeżeli połączymy to z lampkami balonowymi, lampkami lodowymi czy nawet butelkowymi, uzyskamy piorunujący efekt. Jeżeli chciałbyś udekorować miejsce imprezy, sprawdź gadżety świetlne znajdujące się w powyższej kategorii.

Jeżeli z kolei szukasz bardziej eleganckich gadżetów na imprezę, wybierz karafki o niezwykłej stylistyce, która przykuje wzrok wszystkich zaproszonych gości – mogą Ci one posłużyć także na co dzień. Mowa między innymi o karafce w kształcie globusa, ogromnej czaszki czy diamentowych szklankach. Sprawdź również zestawy do whisky – te także są niezwykłym gadżetem na imprezę o eleganckim charakterze.

Produkty, które znajdują się w asortymencie Ministerstwa Gadżetów, mogą być również świetnym podarunkiem, na przykład z okazji domówki. Każdy oferowany gadżet charakteryzuje się wysoką jakością wykonania – zapraszamy zatem do zapoznania się z poszczególnymi produktami.