Top Page

Śmieszne i nietypowe ubrania

Ubrania i dodatki to nie tylko moda, lecz również zabawne i ciekawe gadżety, które możesz na siebie założyć. Spraw sobie lub bliskiej czy znajomej osobie niebanalny strój – postaw na niestandardowy upominek. Sprawdź, jakie dodatki i ubrania możesz nabyć w Ministerstwie Gadżetów.

Filtr
Sort

Filtruj produkty

Kategorie

Wyszukiwarka prezentów

Dla kogo prezent

typ prezentu

zakres cen

Sortuj wg:

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Na początku należy wspomnieć o trójwymiarowych koszulkach. Są one świetnym sposobem na urozmaicenie swojej garderoby. T-shirt ze świetnej jakości nadrukiem powodującym wrażenie 3D jest ciekawym pomysłem także na upominek - koszulka ta zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych elementów garderoby. W Ministerstwie Gadżetów znajduje się wiele wariantów graficznych oferowanych koszulek – warto przejrzeć je wszystkie.

Nie sposób nie wymienić niezwykle oryginalnych garniturów i śmiesznych kapci. Panowie mogą skusić się na niezwykle eleganckie i odrobinę szalone stroje z jednodolarówką czy palmami. Z kolei Panie powinny skierować swoją uwagę na niezwykle szeroką gamę wyjątkowego obuwia domowego, takiego jak między innymi gorące kapcie (podgrzewane w mikrofalówce) czy kapcie o kształcie jednorożców. Każdej kobiecie spodoba się również koc jako ogon syrenki.

Nie mogło zabraknąć również ciekawych dodatków. Mowa między innymi o flamingowych okularach słonecznych, niestandardowych kosmetyczkach, spinkach do mankietów czy inteligentnych, łączących się ze smartfonem, portfelach.

Oferowane ubrania można wykorzystywać także podczas imprez. Nic tak świetnie nie urozmaici każdej zabawy jak maska Janusza Nosacza czy maski z filmów grozy – idealne na tematyczne imprezy. Potwierdzeniem tego może być wiele zabawnych zdjęć z imprezy, na których maski będą odgrywać główną rolę!

Niestandardowe ubrania i dodatki mogą być świetnym pomysłem na ciekawy i zabawny podarunek na każdą okazję. Ciepłe bambosze, koce o ciekawych kształtach czy t-shirty ze świetną jakością trójwymiarowego nadruku będą zabawnym, ale również niezwykle praktycznym upominkiem. Sprawdź, jakie nietypowe ubrania i nieszablonowe dodatki oferujemy w Ministerstwie Gadżetów.