Menu

Anty Komar Zap It

100 % of 100
(3 opinii)
29,00 zł

Opis produktu Anty Komar Zap It

Marzysz o wyjeździe na Mazury, planujesz wycieczkę do lasu lub wybierasz się na weekend do babci na wieś. W marzeniach wygląda to świetnie, jednak zderzenie z rzeczywistością często okazuje się bardzo bolesne.

Lubiące krew, małe, latające potworki zwane komarami potrafią zrujnować niejeden wyjazd wakacyjny. Nie pomagają na żadne środki, kadzidełka i koszule z długim rękawem. Pomimo przeróżnych zabezpieczeń zawsze jakiemuś uda się nas ukłuć.

Na szczęście wymyślono Zap It. Ten opatentowany i przetestowany w Londyńskiej Szkole Medycyny Tropikalnej gadżet potrafi rozprawić się z około tysiącem ukąszeń komarów. A wszystko to bez baterii i bez toksycznych środków chemicznych i bez reakcji alergicznych!

Zap It jest niezwykle skuteczny z zwalczaniu opuchnięcia i swędzenia wywołanego przez ukłucia komarów oraz innych insektów i paskudztw typu parzydełka meduz lub pokrzyw.

Jak działa Zap It: kilkukrotne kliknięcie Zap It w miejscu ugryzienia potrafi zlokalizować truciznę i zapobiec uwalnianiu histaminy, powodującej swędzenie. Trujące właściwości ugryzienia komara zostają zneutralizowane bez szkodliwego wpływu na otaczającą skórę

Oto co na temat Zap It piszą dziennikarze:
„To nasz najbardziej przydatny gadżet podróżniczy” Mary Ann Sieghart, The Times
"10/10! Działa rewelacyjnie a dzieci go uwielbiają" Rachel Murphy, Daily Mirror

Anty Komar Zap It występuje w kilku kolorach i kolory te sa wysyłane losowo. Bez obaw, wszystkie są bardzo ładne.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Anty Komar Zap It
Twoja ocena
© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX