Top Page

Mapy Zdrapki

Masz podróżnika wśród znajomych lub rodziny i chcesz sprawić mu prezent? A może sam jesteś pasjonatą podróży i chcesz sprawić sobie ciekawą ozdobę mieszkania? Nic bardziej prostego – najlepszym podarunkiem będzie mapa świata zdrapka!

Zarówno w większym, jak i mniejszym formacie, mapy zdrapki to nie tylko ciekawe urozmaicenie dekoracji wnętrza, ale również zapis podróżniczej historii. Na czym polegają mapy zdrapki i dlaczego są tak popularne? Główną atrakcją map zdrapek jest możliwość wyróżnienia kraju, w którym już się było. Odsłonięcie danego państwa następuje poprzez zdrapanie specjalnej folii, dzięki czemu dokładnie widać, ile jeszcze części świata nie miało zaszczytu nas gościć. Dla każdej osoby żyjącej wedle prawa „podróże małe i duże zawsze mile widziane”, taki prezent jest niesamowitym sposobem na udokumentowanie swoich wyjazdów. Mapy zdrapki można powiesić na ścianie w dowolnym miejscu w domu czy w mieszkaniu, dzięki czemu mogą stanowić nie lada atrakcję. Świetnie sprawdzą się jako oryginalna dekoracja, która doda wnętrzu podróżniczego stylu. W Ministerstwie Gadżetów posiadamy szeroki asortyment oryginalnych map zdrapek – wszystkie zostały stworzone z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Często mapy te wykonane są ze specjalnego papieru magnetycznego, co umożliwia przyczepienie do nich innych pamiątek z podróży. Dzięki temu podróżnik może zamienić zwykłą ścianę w prawdziwy kącik wspomnień, przywołujący emocje towarzyszące każdej wyprawie. Mapa świata zdrapka to oryginalny i niezwykle atrakcyjny prezent dla każdej osoby interesującej się podróżowaniem. Dokładne odwzorowanie geograficzne oraz przykuwająca oko kolorystyka sprawią, że na pewno taki prezent nie tylko zwróci na siebie uwagę, lecz również dopełni przestrzeń każdego podróżnika. Oznaczanie miejsc, które się odwiedziło, już nigdy nie będzie takie samo. Z mapką zdrapką jest to o wiele bardziej przejrzyste i – po prostu – wygodniejsze!

czytaj więcej zwiń
Filtr
Sort

Filtruj produkty

Kategorie

Wyszukiwarka prezentów

Dla kogo prezent

typ prezentu

zakres cen

Sortuj wg:

Mapy-zdrapki, czyli najlepszy prezent dla podróżników


Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem najlepszego prezentu dla podróżnika, osoby, która kocha odwiedzać nowe miejsca i być w ciągłej podróży, to mapy-zdrapki idealnie się sprawdzą w takiej właśnie roli! Tego rodzaju mapa to nie tylko fajnie wyglądający dodatek do wystroju pokoju, mieszkania czy domu. To przede wszystkim swoisty pamiętnik, na którym możemy zaznaczać miejsca, które już odwiedziliśmy. Taka zdrapka pokazuje nam również, ile do odkrycia jest jeszcze przed nami!

W Ministerstwie Gadżetów znajdziecie wiele ciekawych mapek-zdrapek oraz wiele innych równie ciekawych upominków dla podróżników. Jedną z najczęściej wybieranych mapek jest Mapka Zdrapka XXL, która doskonale sprawdza się w „podróżniczym” wystroju przestrzeni. Dzięki takiej mapce każdy, kto nas odwiedzi, będzie od razu wiedział w ilu zakątkach świata już byliśmy!

Mapki-zdrapki na każdą okazję


Podkreślmy, że mapki-zdrapki są doskonałym prezentem na każdą okazję. Bez względu na to, czy podróżnik, którego chcemy obdarować, ma urodziny, imieniny, czy może chcemy sprawić mu prezent z okazji kolejnej podróży – mapa-zdrapka będzie doskonałym prezentem.

Nic nie stoi również na przeszkodzie, abyśmy sami sprawili sobie taki prezent. Jeżeli lubimy podróżować i szukamy czegoś niebanalnego do naszej najbliższej przestrzeni, to mapka-zdrapka także sprawdzi się świetnie. Zapraszamy do przejrzenia naszego asortymentu dla podróżników! Oprócz mapek-zdrapek dostępnych jest wiele innych gadżetów turystycznych – zapraszamy.