Menu

Mapy zdrapki - Mapy Świata i Polski

Szukasz prezentu dla podróżnika? A może sam jesteś pasjonatem podróży i chcesz sprawić sobie ciekawą ozdobę do mieszkania? Mapa-zdrapka będzie najlepszym podarunkiem! Zarówno w większym, jak i mniejszym formacie, mapa świata zdrapka to nie tylko ciekawe urozmaicenie dekoracji wnętrza, ale również zapis podróżniczej historii. Na czym polegają mapy zdrapki i dlaczego są tak popularne? Główną atrakcją map-zdrapek jest możliwość wyróżnienia kraju, w którym już się było.

Filtry

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący

Odsłonięcie danego państwa następuje poprzez zdrapanie specjalnej folii, dzięki czemu dokładnie widać, ile jeszcze części świata nie miało zaszczytu nas gościć. Dla każdej osoby żyjącej wedle prawa „podróże małe i duże zawsze mile widziane”, zdrapka mapa świata będzie niesamowitym sposobem na udokumentowanie swoich wyjazdów.

Mapa czy praktyczna dekoracja?

Mapa-zdrapka to dekoracja na ścianę, którą można powiesić w dowolnym miejscu w domu czy w mieszkaniu, dzięki czemu będzie stanowić nie lada atrakcję. Świetnie sprawdzą się jako oryginalna dekoracja, która doda wnętrzu podróżniczego stylu. W Ministerstwie Gadżetów posiadamy mapy-zdrapki w wielu wariantach – wszystkie zostały stworzone z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Często mapa świata zdrapka wykonana jest ze specjalnego papieru magnetycznego, co umożliwia przyczepienie do niej innych pamiątek z podróży. Dzięki temu podróżnik może zamienić zwykłą ścianę w prawdziwy kącik wspomnień, przywołujący emocje towarzyszące każdej wyprawie. Zdrapka mapa świata to oryginalny i niezwykle atrakcyjny prezent dla każdej osoby interesującej się podróżowaniem. Dokładne odwzorowanie geograficzne oraz przykuwająca oko kolorystyka sprawią, że na pewno mapa-zdrapka nie tylko zwróci na siebie uwagę, lecz również dopełni przestrzeń mieszkania każdego podróżnika. Oznaczanie miejsc, które się odwiedziło, nabierze nowego wymiaru. Z mapką zdrapką jest to o wiele bardziej przejrzyste, wygodniejsze i sprawia frajdę!

Mapa-zdrapka, czyli najlepszy prezent dla podróżników

Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem najlepszego prezentu dla podróżnika, osoby, która kocha odwiedzać nowe miejsca i być w ciągłej podróży, to mapa podróży zdrapka idealnie sprawdzi się w takiej właśnie roli! Tego rodzaju mapa to nie tylko efektownie wyglądający dodatek do wystroju pokoju, mieszkania czy domu. Mapa świata zdrapka to przede wszystkim swoisty pamiętnik, na którym możemy zaznaczać miejsca, które już odwiedziliśmy. Taka zdrapka pokazuje nam również, ile do odkrycia jest jeszcze przed nami!

W Ministerstwie Gadżetów znajdziecie wiele ciekawych mapek-zdrapek oraz wiele innych równie ciekawych upominków dla podróżników. Jedną z najczęściej wybieranych mapek jest mapa świata zdrapka duża, czyli Mapka-Zdrapka XXL, która doskonale sprawdza się w „podróżniczym” wystroju przestrzeni. Dzięki takiej mapce każdy, kto nas odwiedzi, będzie od razu wiedział, w ilu zakątkach świata już byliśmy.

Mapki-zdrapki - upominki na każdą okazję

Podkreślmy, że mapki-zdrapki są doskonałym prezentem na każdą okazję. Bez względu na to, czy podróżnik, którego chcemy obdarować, na urodziny, imieniny, czy może chcemy sprawić mu prezent na święta bądź z okazji kolejnej podróży – mapa-zdrapka będzie doskonałym prezentem.

Nic nie stoi również na przeszkodzie, abyśmy sami sprawili sobie taki prezent. Jeżeli lubimy podróżować i szukamy czegoś niebanalnego do naszej najbliższej przestrzeni, to mapy-zdrapki sprawdzą się świetnie. Zapraszamy do przejrzenia naszego asortymentu. Oferujemy mapy-zdrapki dla podróżników, (w tym również Polska mapa-zdrapka) a także wiele innych gadżetów turystycznych. Znajdziesz u nas również wyjątkowy prezent dla niego, oryginalny prezent dla niej oraz wiele innych propozycji – sprawdź sam!

Sprawdź też:

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX