Menu

Prezent dla Koleżanki

Czy idealny prezent dla koleżanki istnieje? Oczywiście, że tak! W naszym sklepie znajdziesz mnóstwo propozycji na ciekawe podarunki. Niezależnie od tego, co lubi Twoja kumpla, u nas znajdziesz coś odpowiedniego. Już nie musisz poświęcać czasu na długie szukanie odpowiedniego podarunku. W naszej ofercie znajdziesz zarówno śmieszne prezenty dla przyjaciółki, jak i funkcjonalne gadżety.

Filtry

Produkty 1-24 z 113

Ustaw kierunek malejący

Super prezent dla koleżanki, która uwielbia czytać

Chcesz kupić super prezent dla koleżanki, która jest molem książkowym? Nie za bardzo wiesz, jakie książki już ma więc wolisz ich nie kupować? W naszej ofercie znajdziesz idealny prezent dla niej. Proponujemy:

  • zakładki do książki – to zarówno ciekawy jak i zabawy prezent dla koleżanki. W ofercie znajdziesz zakładkę kotka, który kurczowo trzyma się stron książki, by nie spaść, a po zamknięciu książki widać mu tylko przyskrzynione łapki;
  • podpórki do książek – to prezent na urodziny dla koleżanki, która nie ma już miejsca w domu na książki. Dzięki tym podpórkom będzie mogła zrobić regał nawet z komody. Na pewno ucieszy się z takiego podarunku;
  • uchwyt do książki – to oryginalny prezent dla koleżanki, dzięki któremu łatwiej będzie trzymać książkę. Twoja koleżanka będzie mogła jeszcze więcej czasu poświęcać na czytanie, bo nie będą ją boleć ręce od trzymania książki.

Śmieszny prezent dla przyjaciółki zmarzlucha

Szukasz oryginalnego prezentu dla koleżanki, której ciągle zimno? Również takie prezenty znajdziesz w naszej ofercie. Możesz zdecydować się na kocoszlafrok. Dzięki niemu Twoja koleżanka nie będzie już musiała zakładać wielu buz, by się ogrzać. Proponujemy również różnego rodzaju kubki, w których będzie mogła parzyć sobie ciepłą herbatę.

Prezenty dla koleżanki – gadżety na pikniki

Prezenty na urodziny i inne okazje mogą być również bardzo funkcjonalne. W naszej ofercie znajdziesz przedmioty, które przydadzą się podczas spędzania czasu na dworze. Proponujemy:

  • torbę termiczną na wino – to ciekawy prezent dla koleżanki, który sprawi, że na każdym pikniku będzie mieć wino w odpowiedniej temperaturze;
  • zestaw do wina – najpotrzebniejsze akcesoria do wina w poręcznym etui. Dzięki temu zestaw ten przyda się na każdy wyjazd, ale też będzie niezastąpioną pomocą w domu. Takie prezenty dla koleżanki to gwarancja tego, że podarunek będzie trafiony.

Gadżety dla fanki social mediów

Twoja koleżanki prężnie prowadzi konta na portalach społecznościowych? Chcesz jej podarować coś, co ułatwi jej pracę? Wybierz lampkę do selfie lub zestaw do nagrywania. Dzięki takim prezentom będzie jej łatwiej tworzyć materiały. Taki podarunek na pewno będzie trafiony i ucieszy.

Zapraszamy do zakupów!

 

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX