Menu

Dlaczego warto u nas kupować

1.Bardzo dobra Obsługa Klienta

W naszym Ministerstwie wszystkie podania są rozpatrywane pozytywnie, dlatego mamy 100% pozytywnych opinii w serwisie opineo http://www.opineo.pl/opinie/ministerstwogadzetow

2.Towar w magazynie

Produkty które oferujemy mamy na magazynie, dzięki czemu mamy możliwość wysyłki do klienta nawet tego samego dnia( dla zamówień złożonych i opłaconych do 14.00)

3. Darmowe zwroty i bezproblemowe reklamacje

Jeśli z jakiegokolwiek względu rozmyśliłaś/eś się i chciałbyś zwrócić produkt, prześlij go do nas do 30 dni a my przelejemy Tobie, na wskazane konto 8.9zł tytułem zwrotu za dostawę.

Wszystkie produkty objęte są 12 miesięczną gwarancją sklepu na wszystkie wady fabryczne. Jeśli z niewiadomych przyczyn zostałeś pechowcem i otrzymałeś felerny produkt, oczywiście prześlij go do nas, a wymienimy na nowy.

4.Dostawa gratis

Zamów za 199zł lub więcej a my pokryjemy koszty dostawy.

5.Powiadomienia SMS

O wysyłce Twojego zamówienia zostaniesz poinformowany w najszybszy możliwy sposób czyli SMS. Możesz również zapisać się na powiadomienie o dostępności produktu wpisując swój numer telefonu.

6. Bezpieczne zakupy 

Bezpieczne Płatności:

Płatności w naszym sklepie są obsługiwane przez znaną firmę zewnętrzną: PayU.pl. Transakcje obsługiwane przez PayU.pl zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji. Z PayU.pl korzystają między innymi : onet.pl, wp.pl, Vobis i wiele innych firm.


Jeśli płacisz "szybkim" przelewem (Np. przez mTransfer, lub "Płacę z Inteligo") w naszym sklepie nie pozostawiasz żadnych danych bankowych - nazwy banku czy numeru konta. Płatność przelewem odbywa się od strony Twojego banku i on zapewnia bezpieczeństwo transakcji.
Jeśli płacisz kartą kredytową, dane karty podajesz na specjalnej stronie PayU.pl.


Ministerstwo Gadżetów s.c. nie otrzymuje od PayU.pl żadnych informacji dotyczących Twojej karty, a jedynie potwierdzenie autoryzacji.

Strona PayU.pl zabezpieczona jest certyfikatami bezpieczeństwa i znajduje się w systemie informatycznym zabezpieczonym według norm bankowych. W czasie autoryzacji nie wystarczy podać numeru i daty ważności karty - trzeba także podać numer dodatkowy CIV, który znajduje się na karcie, oraz dane adresowe jej właściciela. Dane te mają zabezpieczyć przed próbą dokonania płatności przez kogoś, kto zna dane karty (np. kelner), ale nie ma karty w ręku w momencie zakupu w Internecie i nie zna informacji o właścicielu.


Dzięki tym zabezpieczeniom, kupowanie kartą w Internecie jest bezpieczniejsze niż się powszechnie wydaje. Jest bezpieczniejsze niż płacenie kartą w restauracji czy sklepie - sklep internetowy i jego personel nie znają nawet numeru karty - co jest powszechne przy transakcjach w świecie fizycznym.

Bezpieczne Dane Adresowe:

Dane adresowe i adresy przesyłki, dane faktury oraz inne dane, które są nam podawane w procesie zakupu- nie są w żadnym przypadku udostępniane stronom trzecim. Wykorzystujemy te dane wyłącznie do realizacji Twojego zamówienia.

Bezpieczna Przesyłka:

W Ministerstwie Gadżetów przywiązujemy bardzo dużą wagę do zabezpieczania naszych wysyłek na czas transportu do klienta. Nasze produkty wysyłane są w nowych i grubych pudełkach kartonowych i zabezpieczane są dużymi, foliowymi bąblami powietrza. Narażone na zniszczenie, kruche przedmioty są dodatkowo starannie zabezpieczane normalnej wielkości folią bąbelkową. Kartony są starannie zaklejone ze wszystkich stron naszą firmową taśmą samoprzylepną – co uniemożliwia ingerencje w zawartość pudełka przez nieuczciwego listonosza lub kuriera.

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX