Menu

O firmie

Jak powiedział George Bernard Shaw:

”Nie przestajemy się bawić ponieważ się starzejemy-starzejemy się ponieważ przestajemy się bawić”. 

Łatwo powiedzieć Bernardzie ale czym mamy się bawić skoro już wyrośliśmy z pluszowych misiów a jedyne prezenty jakie dostajemy przy każdej okazji to wzorzyste skarpety i maszynki do golenia? Postanowiliśmy coś z tym zrobić.

Firma Ministerstwo Gadżetów s.c. powstała po kilkuletnich przygotowaniach w roku 2006.

Założyciele firmy poznali świat niesamowitych produktów i gadżetów pracując przez długi czas dla zachodnio-europejskich liderów tej branży. Podczas pamiętnego spotkania w Londyńskim pubie – postanowili oni wrócić do ojczyzny i wykorzystać zdobyte doświadczenie oraz kontakty na rodzimym rynku.

Podążanie za swoja pasją okazało się strzałem w dziesiątkę. Od czasu wkroczenia na rynek Ministerstwo Gadżetów cieszy się nieustającym wzrostem zainteresowania i zaufania klientów. Możliwe jest to dzięki prawdziwej pasji, która towarzyszy naszej pracy oraz wielką dbałością o satysfakcję klienta.

W naszej ofercie znajdziecie wspaniałe gadżety, niezwykle zaprojektowane przedmioty, czy też nie bardzo przydatne ale ubarwiające życie drobiazgi. Asortyment naszych produktów ciągle się zmienia i rozszerza. Mamy nadzieję ze każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie.

Mamy również nadzieję ze nasza strona pomoże wam rozwiązać odwieczny problem - jakim jest wybór ciekawego i niebanalnego prezentu na dowolną okazję. 
W naszym Ministerstwie wszystkie podania rozpatrujemy pozytywnie.

Pozdrawiamy i życzymy przyjemnych zakupów.

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX