Menu

10 GADŻETÓW, KTÓRE UŁATWIĄ PRZEBYWANIE W ZAMKNIĘCIU

Każdy z nas spędza obecnie w domu znacznie więcej czasu niż zazwyczaj, dlatego też może czuć się znudzony brakiem możliwości spotkań towarzyskich i korzystania z wszelkich rozrywek. Nie jest to jednak sytuacja bardzo negatywna, gdyż jesteśmy na tyle kreatywni, że możemy zorganizować sobie fantastyczną zabawę we własnych czterech ścianach. Dla jednych będzie to dobra okazja do wyrobienia formy na lato, inni mogą nadgonić zaległości książkowe czy serialowe, a jeszcze inni - poszerzyć swoje horyzonty kulinarne. Jeśli jeszcze nie wiesz jak zagospodarować wolny czas w domu, to przedmioty, które znajdziesz w sklepie Ministerstwo Gadżetów na pewno Ci w tym pomogą.

1. Zdrapka 100 Dni Fitness

Kiedy musisz zostać w domu i nie masz za bardzo co ze sobą zrobić, to lodówka i półka ze słodyczami wydaje się bardziej atrakcyjna niż zazwyczaj, dlatego trudno powstrzymać się od ciągłego podjadania. Jeśli chcesz uniknąć dodatkowych kilogramów, to zaopatrz się w naszą Zdrapkę 100 Dnia Fitness. Pod każdym polem kryje się wyzwanie z konkretną formą aktywności fizycznej, którą należy wykonać w ciągu dnia. I tak przez kolejnych 100 dni. Po takim czasie regularnych ćwiczeń ze zdrapką, nie ma mowy o oponce czy zbędnych kilogramach.

 

2. Masażer Mięśni MM Muscle Gun

Wyobraź sobie, że siedzisz wygodnie w fotelu, oglądasz swój ulubiony serial, a do tego ktoś masuje Twoje zbolałe mięśnie. Brzmi jak marzenie? Nie z Masażerem Mięśni MM Muscle Gun. Ten kompaktowy gadżet jest w stanie zmniejszyć bóle mięśni i stawów oraz poprawić krążenie krwi. Masażer w kształcie pistoletu jest niezwykle komfortowy w użytkowaniu, dlatego sam możesz wykonać profesjonalny zabieg, bez konieczności proszenia kogoś o pomoc czy szukania specjalisty.

 

3. Fartuch Mistrza Grilla

Chcesz zrobić grilla dla rodziny w zaciszu własnego ogrodu? Super. Denerwuje Cię jednak to, że rodzina pije przy stole zimne piwo, a Ty pilnujesz grilla i jesteś zawsze poszkodowany? Z naszym Fartuchem Mistrza Grilla już nigdy więcej się tak nie poczujesz, ponieważ masz w nim wszystko czego potrzebujesz pod ręką. Posiada on aż trzy kieszonki na piwo, a ponadto kieszeń na ketchup, musztardę i zawieszkę z otwieraczem, a do tego wszystkiego kieszonkę na Twojego smartfona, żebyś nawet podczas kwarantanny miał stały kontakt ze światem. Gwarantujemy, że od teraz, nie rozpoczniesz żadnego grilla bez swojego ulubionego fartucha, a być może nie będziesz chciał się z nim rozstać nawet w domu.

 

4. Szlafrok Jedi Star Wars

Dress code na home - office rządzi się własnymi prawami, dlatego na pewno nikt nie będzie Cię oceniał kiedy na video konferencji z szefem pojawisz się w Szlafroku Jedi Star Wars. W końcu kto nie chciałby należeć do Rycerzy Jedi? No właśnie. Poza walorami estetycznymi, ten szlafrok na pewno doda Ci wiele energii i czystej mocy w czasie wykonywania obowiązków służbowych. W czasie kwarantanny my również hołdujemy zasadzie - wygoda ponad wszystko!

 

5. Wyciągarka do Słodyczy

Pamiętasz znaną szczególnie z wesołych miasteczek maszynę z wyciągarką do maskotek? Tobie też nigdy nie udało się wygrać żadnej zabawki? A co gdybyś miała taką maszynę we własnym domu, oczywiście w mniejszym rozmiarze? I to nie z pluszakami, a przeróżnymi słodyczami? Brzmi świetnie, prawda? Domowa Wyciągarka do Słodyczy to idealny gadżet dla miłośników słodkości. Pamiętaj jednak, że jeśli nie uda Ci się złapać upatrzonego cukierka czy batona, to po prostu go nie zjesz. Zasada jest prosta - nie złapiesz, nie jesz. Zabawka w pewnym sensie dba o to, żebyśmy się nie przejadali. Wyciągarka do słodyczy będzie więc doskonałą opcją dla osób, które lubią świetną zabawę połączoną z nutą ryzyka. To co dzisiaj upolujesz?

 

6. Gadający Pilot - Steruj Mężczyzną

Więcej czasu spędzonego razem może być niezłym egzaminem dla każdego związku. Masz już dość powtarzania w kółko komunikatów typu „umyj naczynia” czy „wynieś śmieci”? A gdybyś miała specjalnego pilota, którym mogłabyś sterować swoim mężczyzną? Nasz Gadający Pilot - Steruj Mężczyzną jest więc idealny dla Ciebie. Wystarczy, że naciśniesz konkretny komunikat, a zostanie odtworzone polecenie. Gadżet posiada aż 33 głosowe komunikaty na niemal każdą okazję. Od teraz nie będziesz musiała „strzępić sobie języka” bo zrobi to za Ciebie pilot. Mężczyźni nie powinni czuć się poszkodowani, gdyż w naszym sklepie znajduje się również Pilot Sterujący Kobietą.

ZDJECIE

7. Butelkowy Mega Kieliszek do Wina

Pojawił się nowy sezon Twojego ulubionego serialu, a Ty co chwilę musisz pauzować, żeby iść do kuchni po dolewkę wina? W takim razie koniecznie zaopatrz się w Butelkowy Mega Kieliszek do Wina. Ten praktyczny gadżet zmieści w sobie aż 750 ml, czyli całą butelkę ulubionego trunku, dlatego ciągłe wędrówki po dolewkę nie będą konieczne, a Ty w spokoju obejrzysz chociaż jeden odcinek, a może i cały sezon. Nie ma też mowy o poczuciu winy, że wypiłaś za dużo, bo przecież to nadal będzie tylko jeden kieliszek.

ZDJECIE

8. Deska do Krojenia Breaking Bad

Konieczność pozostania w domu obudziła w Tobie chęć do rozwinięcia swojej kulinarnej pasji? Dobrze więc wiesz, że praktycznie gadżety kuchenne są na miarę złota. Jednym z nich jest deska do kojenia. Deska do Krojenia Breaking Bad z wizerunkiem „Heinsenberga” będzie więc dla Ciebie jeszcze dodatkową inspiracją, gdyż Walter White był niezaprzeczalnym mistrzem gotowania. My oczywiście radzimy przyrządzanie bardziej legalnych potraw niż bohater serialu.

ZDJECIE

9. Gra 5 Sekund

Czas spędzony w domu może być świetną okazją do nadrobienia zaległości planszówkowych, a jedną z fajniejszych propozycji ostatnich miesięcy jest Gra 5 Sekund. To doskonała rozrywka dla całej rodziny, która nie tylko dostarczy mnóstwa zabawy, ale także zmusi do wytężenia naszych szarych komórek. Sprawdź więc czy potrafisz szybko mówić i jeszcze szybkiej myśleć. Pamiętaj, masz tylko 5 sekund.

ZDJECIE

10. Karaoke Boombox BT

Kiedy nie wyobrażasz sobie spędzenia jednego dnia bez słuchania muzyki, a do tego uwielbiasz karaoke, to Karaoke Boombox BT jest gadżetem idealnym dla Ciebie. Z tym sprzętem rozkręcisz każdą imprezę…nawet tę jedno - czy dwuosobową. Poza tym, zawsze możesz nieco podkręcić głośność i rozruszać również sąsiadów i to przez całe 7 godzin, bo właśnie tyle wytrzymuje akumulator. Wbudowany subwoofer 5” oraz dwa głośniki średniotonowe 2” o mocy 20W dają świetne efekty dźwiękowe. Z Karaoke Boomboxem BT nawet kilkutygodniowe siedzenie w domu będzie całkowicie przyjemne.

ZDJECIE

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX