Menu

4 top prezenty dla ukochanej

Kobiety uwielbiają być rozpieszczane. Należy zatem co jakiś czas kupować im prezenty, aby także w ten sposób zapewniać je o swoim uczuciu. Nie wiesz jednak co podarować swojej ukochanej? Wystrzelałeś się ze wszystkich pomysłów? Oto 4 prezenty, które powinieneś wziąć pod uwagę.

 

Naszyjnik z efektownym motywem

Panie lubią, kiedy wybrankowie ich serc systematycznie zapewniają je o żywym uczuciu. Czasami odpowiedni gest wyraża jednak więcej, niż wszystkie słowa. Przykładem potwierdzającym to stwierdzenie jest zaprezentowany poniżej naszyjnik. Wystarczy tylko rzucić okiem na ten produkt, aby zdać sobie sprawę, że twórcy dołożyli wszelkich starań, aby zadowolić swoich klientów. Dwa połączone ze sobą smoki, a w środku serce można interpretować na wiele sposobów. Jedni będą chcieli przekazać swoim kobietom, że ich uczucie jest bardzo mocne, a dodatkowo strzegą go dwaj strażnicy. Inni podkreślą, że smoki symbolizują kobietę i mężczyznę w związku - połączonych wielką miłością, której nikt i nic nie może rozdzielić. Efektowny projekt, elegancki kryształ i miłosna symbolika - taki prezent na pewno spodoba się Twojej ukochanej. Należy zaznaczyć, że produkt jest wolny od ołowiu oraz niklu, dlatego nie powoduje żadnych reakcji alergicznych.

 

 

 

Korek Świeczka do Wina

Świeczki i wino to ważne elementy każdej uroczystej kolacji. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby mieć to 2w1! Przy pomocy prezentowanego niżej produktu można otworzyć butelkę wina, a następnie ją zamknąć dzięki... świeczce (w końcu jest tutaj wbudowane USB, które imituje takie światło). Dzięki temu, napój pozostanie smaczny i świeży. Dodatkowo, produkt pozwala stworzyć niezwykłą atmosferę i niezapomniany klimat, który pomaga w spędzaniu uroczych chwil w towarzystwie drugiej połówki. Jeśli zatem wybranka Twojego serca czasami narzeka, że nie jesteś do końca romantyczny, to przy pomocy tego urządzenia z nawiązką nadrobisz poprzedni okres.

 

ZDJĘCIE

 

Złota Róża

Twoja kobieta lubi otrzymywać kwiaty? No tak, głupie pytanie - która nie lubi? Możesz ją jednak tym razem zaskoczyć. Zamiast zwykłych kwiatków kup jej złotą różę, która została zatopiona w 24-karatowym złocie. Na pierwszy rzut oka wygląda tak, jak standardowy kwiatek. Wszystko dlatego, że producenci dołożyli wszelkich starań, aby idealnie odwzorować każdy szczegół. Dodatkowo, produkt zostały zapakowany w bardzo eleganckie pudełko. Wszystko po to, aby Twoja kobieta była w 100% pewna, że o niczym ważnym nie zapomniałeś.

 

ZDJĘCIE

 

Myszka Księżniczki

Żyjemy w czasach, w których praktycznie każdy z nas często korzysta z rozmaitych urządzeń elektronicznych. Twoja kobieta zalicza się do tej grupy? W takim razie na pewno spodoba jej się myszka księżniczki (800dpi). Została ona bardzo efektownie zaprojektowana, aby przypaść do gustu każdej, nawet najbardziej wybrednej kobiecie - w końcu kto oprze się diamentom znajdującym się na powierzchni urządzenia? Oczywiście, poza walorami estetycznymi mamy tutaj do czynienia z użytecznością na bardzo wysokim poziomie. Prezentowana poniżej optyczna myszka księżniczki świetnie sprawdza się bowiem w trakcie wykonywania rozmaitych czynności związanych z urządzeniami elektrycznymi

 

ZDJĘCIE

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX