Menu

5 najbardziej oryginalnych prezentów dla mężczyzny

Zakup prezentu nigdy nie jest prosty, a jeśli chodzi o prezent dla mężczyzny sprawa wydaje się jeszcze trudniejsza. Oryginalne i wyszukane prezenty cieszą najbardziej, to dzięki nim czujemy się dowartościowani i zauważeni wśród bliskich. A to właśnie chęć wyróżnienia się z tłumu cechuje wielu mężczyzn, wykorzystaj to i spraw mu prezent jedyny w swoim rodzaju.

 

Spinki do mankietów z inicjałami

 

Francja elegancja dotarła już do każdego zakątka świata. Mężczyźni również nie są wolni od modowych trendów i chętnie podążają za wyznaczonymi szlakami i ubierają się coraz lepiej. Jednak każdy z panów chce zachować choć kawałek swojej indywidualności i przemycić do swojego stroju coś w jedynym rodzaju. Dla takich mężczyzn wymarzonym prezentem będą srebrne spinki do mankietów w kształcie liter lub inicjałów. Na pewno każdy obdarowany takim upominkiem mężczyzna chętnie będzie pokazywał spinki z inicjałami swojego imienia i nazwiska, bo cóż innego jest ważniejsze, niż ciężko wypracowane nazwisko w branży?


Drewniana muszka dla prawdziwego twardziela

 

Dawno temu muszki zarezerwowane były wyłącznie na wystawne przyjęcia. Jednak od wielu lat ekstrawaganccy mężczyźni chętnie noszą je na co dzień. Muszka na szyi mężczyzny zupełnie zmienia jego wygląd, na zdecydowanie bardziej oryginalny. A który z panów nie chce wyróżniać się w tłumie? Dla tych, którzy chcą podkreślić swój indywidualny styl, idealnym prezentem będzie muszka wykonana z drewna mahoniowego. Taki prezent doda uroku prawdziwemu twardzielowi, a mniej pewny siebie mężczyzna dzięki niej zyska uwagę wszystkich przechodzących obok kobiet.

 

Torba z filcu dla mieszczucha

 

Torby przewieszone przez ramię chętnie noszą kobiety i mężczyźni. Mitem jest to, że tylko w damskich torebkach wszystko musi się zmieścić. Mężczyźni od swoich toreb oczekują dokładnie tego samego. A w filcowej torbie zmieści się laptop, tablet, telefon, portfel i wszystko innego, czego potrzebuje mężczyzna wychodzący do miasta. Filc przeżywa swoją drugą młodość, a dzięki ręcznemu wykonaniu taka torba staje się prawdziwym rarytasem dla mieszkańca dużego miasta. Dlatego też jest to świetny prezent dla mężczyzny, który dba o wygodę i o swój miejski styl.

 

 

 

Lampka dla fotografa

 

Mężczyzna, któremu chcesz sprawić prezent jest zapalonym fotografem, albo stawia na nietuzinkową aranżacje swojego wnętrza? Jeśli tak, to lampka aparat będzie dla niego idealna. Abażur zamontowany jest na oryginalnym aparacie Druh z lat 50-tych. Już dawno tych doskonałych polskich aparatów nie ma na rynku. Dzięki projektantom lampki, te stare aparaty, które być może dotykali mistrzowie fotografii nabierają nowego życia. Cała lampka zamontowana jest na statywie, którym można regulować wysokość. Nawet jeśli mężczyzna, do którego ma trafić upominek nie jest zawodowym fotografem, na pewno szeroko otworzy usta z wrażenia i podziwu za tak doskonały prezent.

 

Szelki dla eleganta

 

Choć mogłoby się wydawać, że moda na szelki odeszła w zapomnienie, to nic bardziej mylnego! Mężczyźni, którzy cenią sobie klasyczny i elegancki wygląd nadal chętnie sięgają po nie do szafy. Taki prezent na pewno zachwyci, każdego eleganckiego i wymagającego mężczyznę, który chce swoim wyglądem wyróżnić się z tłumu. Ręcznie wykonane szelki z dodatkiem ekstrawaganckich wzorów będą strzałem w dziesiątkę!

 

W tym zestawieniu prezentów na pewno znajdziesz coś, co Tobie wpadnie w oko, a mężczyzna zapieje z zachwytu. Kupowanie prezentów jest proste, jeśli wiesz gdzie szukać tych najlepszych perełek!

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX