Menu

5 najbardziej szalonych prezentów!

Robienie prezentów bliskim osobom to naprawdę bardzo przyjemna rzecz. W końcu niedużym kosztem można sprawić komuś niezwykle dużą frajdę i radość. Kiedy jednak zakres standardowych elementów - którymi można kogoś obdarować - powoli się wyczerpuje, człowiek ma coraz większy problem i zagwozdkę. Wówczas bardzo wielu z nas zadaje sobie pytanie, co jeszcze można kupić danej osobie, aby nie być monotematycznym i nie wręczać danej rzeczy po raz któryś z kolei. Na pewno warto zastanowić się nad efektownymi gadżetami, które są jednocześnie prezentami oryginalnymi i wywołującymi pojawienie się szczerego uśmiechu na twarzy obdarowanego.

 

Maska konia to gwarancja dobrej zabawy

 

Niewątpliwie dobrym pomysłem na wyjątkowo oryginalny prezent jest maska konia. Jeśli chcesz komuś sprawić wyjątkowy i humorystyczny podarek, to ten element jest wręcz do tego stworzony. Maska konia to idealna propozycja dla wszystkich osób, które mają poczucie humoru i dystans do siebie. Poza tym świetnie przydaje się także w czasie różnego rodzaju balu przebierańców. Można ją też używać do kręcenia odjazdowych filmików, które potem będą królowały w sieci.

 

ZDJĘCIE

 

Antystresowy muchomor pomoże Ci się rozluźnić

 

Jeśli szukasz ciekawego prezentu dla kobiety (choć generalnie wszyscy mogą go używać), to znakomitą opcją będzie antystresowy muchomor. Dzięki niemu obdarowana pani zapomni, co to jest stres, irytacja i drażliwość. Antystresowy muchomor można rozciągać czy wykręcać. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w niego uderzyć i pozbyć się stresu. Ten produkt robi prawdziwą furorę w Japonii. Warto wiedzieć, że Azjaci są narodem, któremu stres i napięcie nie są obce. Antystresowy muchomor znakomicie jednak radzi sobie z tymi czynnikami i sprawia, że człowiek jest o wiele bardziej rozluźniony.

 

ZDJĘCIE

 

Coś dla fanów Gwiezdnych Wojen

 

W naszym kraju nie brakuje osób, które są zafascynowane serią filmów dotyczących Gwiezdnych Wojen. Jeśli ktoś z Twojej rodziny, lub znajomych zalicza się do tej grupy, to specjalny kubek nawiązujący do tej tematyki z pewnością mu się spodoba. Warto dodać, że ten produkt ma specjalny kształt o wyglądzie głowy szturmowca. Ponadto jest wyposażony w specjalną pokrywkę, która idealnie komponuje się z pozostałymi elementami i sprawia, iż każdy przyrządzany w tym kubku napój dłużej zachowa ciepło.

 

ZDJĘCIE

 

Zabawne głośniki

 

Osobom, które stawiają na nowoczesność i niebanalne formy na pewno spodobają się również specjalne i efektownie wyglądające głośniki w kształcie Misia Pandy. Producenci zadbali nie tylko o walory estetyczne. W końcu te głośniki świetnie wywiązują się ze swojej podstawowej roli, czyli idealnie podkręcają puszczaną muzykę. Trzeba dodać, iż mają one regulację głośności oraz tonów. Warto też wiedzieć, że za pomocą wbudowanego kabla można je podłączyć do praktycznie wszystkich źródeł dźwięku (jak choćby smartfony czy tablety).

ZDJĘCIE

 

Nie zapomnij o prezencie dla dziecka!

 

Nasze pociechy bardzo lubią różne gadżety i nowoczesne elementy. W związku z tym praktycznie każdemu dziecku w wieku szkolnym powinien spodobać się specjalny pluszowy plecak w kształcie dużej maskotki. Produkt skierowany jest głównie do najmłodszych, ale nie oznacza to, iż dorośli mający poczucie humoru też nie mogą z niego korzystać.

 

 

 

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX