Menu

8 pomysłów na wyjątkowy prezent dla dziecka

Maszyna do robienia baniek mydlanych

Świetnym prezentem może być maszyna do robienia baniek mydlanych. Będzie to idealna opcja dla dzieci, którym baniek nigdy dość. Maszynka działa bez przerwy i może pomieścić aż 200 ml płynu do baniek. Co więcej, wyposażona jest w Magiczne Światełka, które sprawiają, że bańki błyszczą jak gwiazdki. Zabawa w ogrodzie nabiera zupełnie nowego wymiaru! Urządzenie nadaje się też do użytkowania w domu - ponieważ nie rozpyla płynu, nie robi też bałaganu.

  

Konik na kiju

Wszyscy rodzice, którzy lubią zabawki z vibem retro, zachwycą się konikami na kiju. to super prezent dla dzieci w wieku 3+. Konik pozwala przeżywać niezliczone przygody, sprawdzi się w wielu odgrywanych przez najmłodszych scenariuszach. Może być idealny w zabawie w Dziki Zachód, rycerzy, zawody sportowe. Co więcej, tego typu zabawka zachęca do aktywności sportowej, na zewnątrz, do ruchu. Wykonany z dużą dbałością o detale koni posłuży dziecku przez kilka dobrych lat.

 

 

konik_na_kiju

Kalejdoskop przyrodniczy

Szukając pomysłu na drobny prezent dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, warto zwrócić uwagę na kalejdoskop przyrodniczy. Zaciekawi on wszystkie dzieciaki interesujące się przyrodą – do kalejdoskopu włożyć można listki, kwiatki i zobaczyć jak w urządzeniu "dzieje się" prawdziwa sztuka! Niewielkie rozmiary pozwalają bez problemu zabrać go ze sobą na dalsze i bliższe dziecięce wyprawy.

 

 Kalejdoskop Przyrodniczy

Poduszka leniwiec

Prezentem, który zapewni mnóstwo komfortu, ale będzie też elementem wystroju dziecięcego pokoju, może być poduszka leniwiec o naturalnych rozmiarach. Dzięki pasom z rzepami na łapach poduszka może faktycznie "przytulić" dziecko. Leniwiec nadaje się do drzemki i aby po prostu chwilę odpocząć, na przykład z książką.

Poduszka_leniwiec

 

Upominki związane z filmami, komiksami i książkami

Oddzielną grupą prezentów są gadżety związane z konkretną serią – na przykład z Harrym Potterem, bohaterami uniwersum DC Comics czy Marvela lub Minecraftem. Dla prawdziwego fana tych serii, piórnik, kubek czy długopisy udające różdżki będą prawdziwą gratką.

 

 Lampka_Figurka_Minecraft_Creeper

 

Mini krótkofalówki

Minikrótkofalówki pozwolą się każdemu dziecku poczuć się jak w filmie o szpiegach lub tajnych agentach. Umożliwiają one porozumiewanie się także alfabetem Morse'a. Sprawdzą się podczas zabaw na świeżym powietrzu, mają zasięg do 10 metrów i zasilane są bateriami. To dobry prezent dla maluchów w wieku 6+.

 

 Mini_Krótkofalówki

 

 

Instrumenty muzyczne

Prezentami, które pobudzają kreatywność są instrumenty. Metalowy bęben Tongue Drum czy przenośne pianino pozwalają na tworzenie własnej muzyki w każdych warunkach. Młodsze dzieci pozwolą zaciekawić dźwiękami, muzyką, dla starszych mogą stać się początkiem wyjątkowego hobby, a nawet – pasji.

 

 Bęben Metalowy Tongue Drum

 

 

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX