Menu

Gadżet w prezencie na Dzień Matki

Dzień Matki tuż tuż. Cały czas nie wiecie, jaki prezent wybrać? Rozumiemy to, ponieważ majowe święto jest wyjątkowe i nie można zdecydować się na pierwszy z brzegu podarek. Postanowiliśmy ułatwić wam to zadanie. Oto kilka naszych propozycji, które możecie wręczyć już za kilkanaście dni.

 

Kość na przyprawy Pulke

 

Wasze mamy spędzają bardzo dużo czasu w kuchni? W takim razie do gustu przypadnie im kość Pulke. Ten nowoczesny gadżet jest zabawnym oraz praktycznym pojemnikiem na zioła i przyprawy. Bardzo dużo osób używa tych składników do podkreślenia smaku gotowanych przez siebie potraw. Niestety, wiąże się to potem z pływającymi elementami w talerzu, co nie jest do końca estetyczne. Prezentowana kość skutecznie radzi sobie z tym kłopotem. Wystarczy włożyć do tego pojemnika wybrane dodatki i wyciągnąć po wygotowaniu.

 

ZDJĘCIE

 

Muzyczny Jasiek Hi-Sleep

 

To propozycja dla mam, które uwielbiają słuchać muzyki. Zadbajcie o ich relaks przy pomocy tej nowoczesnej poduszki. Jak działa gadżet? Można do niego podpiąć smartfona czy odtwarzacz mp3 - wbudowany głośnik pozwala na komfortowe słuchanie muzyki. Istotną zaleta jest też fakt, że produkt nie wymaga dodatkowego zasilania - może towarzyszyć waszym mamom wszędzie tam, gdzie sobie tego zażyczą.

 

ZDJĘCIE

 

Mini ekspres do Kawy

 

Kobiety uwielbiają pić kawę. Wasze mamy mają podobne? W związku z tym, ten podarek na pewno będzie przez nie doceniony. Kieszonkowy gadżet potrafi naprawdę bardzo wiele i tak naprawdę można go zawsze mieć przy sobie. Jak przyrządzić pyszny napój przy jego pomocy? Wystarczy wsypać do środka zmieloną kawę, włożyć całość do kubka z gorącą wodą i zostawić na 4 minuty. Potem należy już tylko kilka razy nacisnąć tłok - w zależności od indywidualnych preferencji smakowych - i można delektować się niezwykłą kawą.

 

ZDJĘCIE

 

Cofający się zegar

 

Wasze mamy narzekają, że czas biegnie dla nich zbyt szybko? Antidotum na ten problem jest... cofający się zegar. Ten efektowny gadżet odmierza upływające sekundy do tyłu. Może pełnić niezwykłą funkcję dekoracyjną każdego pomieszczenia, w którym zostanie umieszczony. Jest także bardzo użyteczny. Wskazówki co prawda przesuwają się w kierunku przeciwnym do kierunku wskazówek zegara, ale cyfry zlokalizowane są również w odwrotnej do normalnego zegara kolejności. Dzięki temu, każdy tak czy siak będzie wiedział, która jest dokładnie godzina.

 

ZDJĘCIE

 

Wielofunkcyjna spinka do włosów

 

Ten gadżet również zachwyci każdą rodzicielkę. Wydawało wam się, że wiecie wszystko o przeznaczeniu spinek do włosów? W takim razie jesteście w bardzo dużym błędzie. Ten uniwersalny produkt pełni jednocześnie funkcję klucza, otwieracza do butelek, linijki, śrubokręta, skrobaczki czy nożyka. Mamy na pewno będą też zadowolone, jeśli dowiedzą się , że spinka do włosów może być użyta jako pilnik do paznokci. Nowoczesna kobieta musi być przygotowana na każdą sytuację. Z tym niezwykłym gadżetem jest to jak najbardziej możliwe. Nie trzeba już taszczyć ze sobą dużej ilości sprzętów, aby mieć pod ręką niezbędne elementy, które mogą przydać się w różnych momentach codziennego życia.

 

 

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX