Menu

Gadżety Batmana

Bez wątpienia, Batman to dla wielu osób w Polsce postać kultowa. Bohater znany jest z komiksów i wielu filmów, które cieszyły się ogromną popularnością w każdym zakątku świata. Batman musiał stawiać czoła wielu wrogom, a jego pojedynki z Jokerem na zawsze przejdą do historii kina. Główny bohater miał kilka trudnych momentów, ale w zdecydowanej większości przypadków radził sobie z niesprzyjającymi okolicznościami i nieprzyjaciółmi. Nie może dziwić, że dla wielu osób jest to postać wyjątkowa. Uwielbiają go praktycznie wszyscy: mężczyźni, dzieci, kobiety, młodsi czy starsi itd. Gadżety z tym niezwykłym bohaterem mogą być rewelacyjnym pomysłem na prezent.

 

Kubek z efektownym logo Batmana

 

Jeśli zastanawiacie się nad odpowiednim podarunkiem, to ten produkt powinien zakończyć wszystkie Wasze dylematy. Czarny kubek z wypukłym logo Batmana spodoba się każdemu sympatykowi serii o tym niezwykłym bohaterze, który zawsze stawiał dobro na pierwszym miejscu. Co na pewno zachwyci obdarowaną osobę? W pierwszej kolejności niezwykle efektowny wygląd - widać, że producenci dołożyli wszelkich starań, aby ich dzieło było niezwykłe. Ponadto, jest to urządzenie bardzo funkcjonalne, ponieważ ma 300 ml pojemności. Fani Batmana i jego przygód na pewno będą w pełni usatysfakcjonowani. Warto dodać, że kubek nie nadaje się do użycia w kuchenkach mikrofalowych oraz zmywarkach do naczyń, ale to przecież żaden problem, prawda?

 

ZDJĘCIE

 

Karty do gry

 

Nie macie pomysłu na oryginalny i jednocześnie zabawny podarunek dla kogoś z najbliższego otoczenia? W takim razie może warto zdecydować się na karty do gry zapakowane w gustowne, eleganckie pudełko - oczywiście z motywem Batmana. To gwarancja, że prezent sprawi dużo radości osobie z Waszego najbliższego otoczenia. Nie może to być jednak zaskakujące, ponieważ karty do gry mają nowoczesny kształt i design. Posiadają matowe wykończenie oraz efektownie prezentujące się logo Batmana. W zestawie są 52 karty oraz 2 jokery. Warto dodać, że zostały one wyprodukowane na oficjalnej licencji DC Comics WBEI.

 

ZDJĘCIE

 

Zafunduj dziecku projektor Batmana!

 

Każdy sympatyk serii komiksów czy filmów o tym niezłomnym bohaterze może mieć przyjemność wyświetlenia kultowego znaku charakteryzującego Batmana. Wszystko dzięki specjalnemu projektorowi. Umożliwia on wyświetlenie tego popularnego loga na odległość aż do 8 metrów! Szczególnie efektownie wygląda to w nocy, kiedy mrok w mig przestaje być straszny. Trzeba zaznaczyć, że projektor można przechylać w każdym kierunku, a także obracać o 360°. W związku z tym, jest szansa na dokładne określenie miejsca wyświetlenie znaku. Projektor może być też jednocześnie używany jako funkcjonalna lampka nocna.

 

ZDJĘCIE

 

 

 

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX