Menu

Gadżety bez których nie ma imprezy!

Któż z nas nie lubi imprezować? Dobre towarzystwo, jedzenie, wysokoprocentowe napoje i muzyka to elementy, dzięki którym jest szansa zapomnieć o problemach dnia codziennego i maksymalnie się odprężyć. Możesz jednak sprawić, że organizowane przez Ciebie imprezy wejdą na inny, lepszy poziom. Wszystko dzięki efektownym gadżetom, które są bardzo śmieszne i powodują, że każdy uczestnik zabawy w mig się rozluźnia i relaksuje.

 

Wystrzałowy kufel rozrusza całe towarzystwo

 

Imprezy są jak wiadomo nieodłącznie powiązane z alkoholem. Na stołach bardzo często króluje piwo, które jest w naszym kraju bardzo popularnym trunkiem. Wystrzałowy kufel to z pewnością gadżet sprawiający, że standardowe picie tego napoju odejdzie w niepamięć. W końcu ten produkt ma znakomicie wykonane podwójne ścianki (które pozwalają na zachowanie odpowiedniej temperatury trunku). Najważniejsze jest jednak to, że po wlaniu piwa do środka pojawia się kształt naboju, który wygląda nie tylko efektownie, ale także wyjątkowo zabawnie.

 

ZDJĘCIE

 

Uwięziona butelka

 

Prawdziwą furorę bez wątpienia zrobi też … uwięziona butelka. Ten produkt to tak naprawdę stojak na wino, który sprawia efektowne wrażenie optycznej iluzji. Jest on stworzony w ten sposób, że w momencie włożeniu do niego butelki tego napoju następuje jego idealne zbalansowanie. Dzięki temu osoby będące u Ciebie na imprezie będą miały szansę podziwiać niespotykane dotąd zjawisko, które ciężko wytłumaczyć jakimikolwiek prawami fizyki.

 

ZDJĘCIE

Żarówka Disco LED gwarantuje odpowiedni klimat

 

Dobra impreza to poza świetnie rozumiejącym się towarzystwem, alkoholem, jedzeniem i muzyką także nastrojowe światło. Żarówka Disco LED daje gwarancję, że we własnym domu będziecie się mogli poczuć jak na najbardziej wypasionej dyskotekowej imprezie. Wystarczy jedynie wkręcić ją w miejsce standardowej żarówki. Trzeba podkreślić, że ten produkt oczywiście odpowiednio szybko się obraca, co jeszcze bardziej pozytywnie zaskoczy wszystkich uczestników danej zabawy.

 

 

ZDJĘCIE

 

Niegrzeczne Balony Imprezowe

 

Odpowiedni nastrój pozwolą także stworzyć balony. Te elementy bardzo często pojawiają się na imprezach, ale nasze gadżety są niezwykłe i na pewno każdemu przypadną do gustu. Niegrzeczne balony imprezowe mają zabawne i oryginalne napisy. Jeśli w gronie Twoich znajomych nie brakuje osób z odpowiednim poczuciem humoru, to te elementy na 100% będą jednymi z częściej komentowanych akcesoriów. Warto zaznaczyć, że w zestawie znajduje się 12 balonów (w takich kolorach jak czerwony, żółty i pomarańczowy).

 

ZDJĘCIE

 

Zadbaj o oryginalny strój

 

Imprezy w nowoczesnym stylu to zabawy, na których bardzo często uczestniczące w nich osoby przychodzą za kogoś przebrane. Dzięki czemu ludzie na początku nie do końca wiedzą z kim mają do czynienia, a ogrom różnych nietuzinkowych postaci, które kręcą się wokoło sprawia, że radości, śmiechu i uciechy będzie co nie miara. Przykładem takiego produktu jest na pewno maska, która sprawia wrażenie, iż osoba mająca ją na twarzy … nie posiada oczów. Na pierwszy rzut może to kogoś wystraszyć, ale czy w dobrej zabawie nie chodzi też o takie ekscytujące doznania?

 

ZDJĘCIE

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX