Menu

Gadżety do domu na Wielkanoc

Wielkanoc to rodzinne święta, które pozwalają spędzić wspaniałe chwile w gronie najbliższych. Aby to jednak było możliwe, każdy musi odpowiednio się do nich przygotować. Konieczne jest wysprzątanie całego domu, udekorowanie stołu oraz przygotowanie wykwintnego i smacznego jedzenia. Jakie gadżety mogą być przydatne w tym świątecznym okresie? Oto kilka naszych propozycji na Wielkanoc.

 

Deska do krojenia Breaking Bad

 

Kwietniowe święta mogą być przeżyte w naprawdę rewelacyjny sposób. Trzeba jednak przyłożyć się, aby na stołach nie zabrakło smakowitych potraw, które sprzyjają rodzinnej atmosferze i prowadzeniu wielu ciekawych konwersacji. Jeśli chcecie zmusić mężczyzn z waszego domu do pomocy, to świetną opcją będzie deska do krojenia Breaking Bad. Faceci uwielbiają różne seriale i przez to na pewno łatwiej będzie im spędzać więcej czasu w kuchni. Warto podkreślić, że deska pokryta jest specjalnymi, naturalnymi woskami i olejami, które jeszcze bardziej umilą okres spędzony na przykład na krojeniu warzyw do świątecznej sałatki.

 

ZDJĘCIE

 

Zegar na zdjęcia Impressions

 

Jeśli chcecie zachwycić waszych gości w czasie najbliższych Świąt Wielkanocnych, to bez wątpienia pomoże wam w tym zegar… na zdjęcia. To urządzenie nie tylko wskazuje właściwą godzinę, ale może stanowić wyjątkowy element dekoracyjny składający się z ważnych elementów z waszego życia. Urządzenie posiada bowiem 12 ramek na zdjęcia, w których możecie umieścić co tylko sobie życzycie.

 

ZDJĘCIE

 

Domek na Kwiaty

Zima zbliża się ku końcowi i wszystko wskazuje na to, że w czasie Wielkanocy będziemy cieszyć się piękną pogodą i relatywnie wysokimi temperaturami. Trzeba podkreślić, że na wiosnę nie brakuje także pięknych kwiatów, którymi warto ozdabiać cały dom. Szczególnie w okresie świąt, w waszych mieszkaniach nie powinno brakować roślinnych elementów. Na pewno pomocny w aranżacji będzie ten gadżet. Domek na kwiaty pozwoli pięknie udekorować różne pomieszczenia i nadać im indywidualnego charakteru. Dzięki temu dom będzie znakomicie przyszykowany na Wielkanoc, a atmosfera tego święta stanie się jeszcze bardziej przyjemna.

 

ZDJĘCIE

 

Gigantyczny kieliszek do wina

 

W święta nie brakuje także momentów, w których można nacieszyć się wyłącznie drugą połówką. Jeśli chcecie spędzić romantyczny wieczór z waszą ukochany czy ukochanym, to z pewnością przyda wam się gigantyczny kieliszek do wina. Dzięki temu przedmiotowi nie będziecie musieli zbyt często wstawać z kanapy, aby dolewać napoju do kieliszków (a co za tym idzie psuć atmosfery), ponieważ ten gadżet ma pojemność 750 mililitrów. Zaoszczędzony czas możecie oczywiście wykorzystać na czułą rozmowę z drugą połówką.

 

ZDJĘCIE

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX