Menu

Gadżety z Gwiezdnych Wojen

Któż z nas nie zna Gwiezdnych Wojen? Ta seria filmów science fiction George’a Lucasa podbiła serca milionów osób w naszym kraju, a takie postacie jak Anakin Skywalker, Luke Skywalker, Obi-Wan Kenobi czy Mistrz Yoda na zawsze będą kojarzone z tą sagą. Chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że Gwiezdne Wojny są bardzo popularne. Można ten fakt wykorzystać kupując fanom tej serii filmów SF oryginalny prezent. Warto wiedzieć, że jest wiele ciekawych i zabawnych gadżetów, które na pewno spodobają się sympatykom Star Wars.

 

Pomysł na prezent dla dziecka

 

Dziecko ma niedługo urodziny, imieniny itp. a Wy cały czas nie wiecie, co mu kupić? Jeśli Wasza pociecha jest fanem Gwiezdnych Wojen, to z pewnością warto rozważyć opcję z pluszowym Mistrzem Yodą. To niezwykle charakterystyczna postać, która sprawi, że dziecko zawsze będzie spokojnie zasypiać. W końcu z tym 45 centymetrowym bohaterem na pewno nic mu nie będzie groziło. Pluszowy Mistrz Yoda sprawdzi się jednak nie tylko jako Anioł Stróż Waszego dziecka. Warto dodać, że został starannie wykonany z najlepszych materiałów i jest wyjątkowo miękki w dotyku, dlatego zabawa z nim będzie najlepszą czynnością pod słońcem.

 

ZDJĘCIE

 

Gadżety Star Wars - co kupić mężczyźnie?

 

Zdecydowana większość facetów w naszym kraju z zapartym tchem śledziła losy głównych bohaterów Gwiezdnych Wojen i często po latach wraca do ich losów. W związku z tym, takim osobom na 100% spodobają się prezenty związane z tą serią. Znakomitym wyborem będzie szlafrok Jedi Star Wars. Pozwólcie swoim mężczyznom poczuć się, jak jeden z bohaterów tej sagi! Trzeba podkreślić, że ten wygodny i efektownie prezentujący się szlafrok jest inspirowany strojem Rycerzy Jedi, a nawet posiada nawet ich logo!

 

ZDJĘCIE

 

Mężczyźni zazwyczaj są także fanami komputerów. Możecie połączyć oba te fakty i podarować im Biurkowy Odkurzacz R2D2 perfekcyjnie sprawdzający się jako pomoc w walce z nieprzyjacielem, którym w tym przypadku jest nieporządek na stanowisku pracy. Wato dodać, że sprzęt zasilany jest za pomocą dołączonego kabla USB. Urządzenie nie tylko nawiązuje do sagi Star Wars, ale też jest bardzo skuteczne. Dzięki temu, prezent z pewnością wywoła uśmiech na twarzy, a obdarowane nim osoby będą Wam dozgonnie wdzięczne!

 

ZDJĘCIE

 

 

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX