Menu

Jaki prezent na rocznicę związku?

Chociaż posiadanie drugiej połówki wiąże się ze wspaniałymi uczuciami, to jednak często trzeba także pamiętać o różnych rocznicach, a takie daty nierzadko wypadają nam z głowy. Wówczas trzeba w miarę szybko wymyślić odpowiedni prezent, który wpasowałby się w gust naszej partnerki lub naszego partnera. Jeśli więc Twoja rocznica związku jest za pasem, a Ty wciąż nie masz pomysłów na podarunek, przedstawiamy Ci kilka propozycji, które z całą pewnością wywołają szeroki uśmiech na twarzy Twojej drugiej połówki.

 

Romantyczny wyjazd we dwoje

 

Nie można powiedzieć, że pomysł ten należy do grona tych najtańszych, ale warto się na niego zdecydować. Wspólne spędzanie czasu bardzo do siebie zbliża, przeżyjecie razem niezwykłe przygody, które zostaną w Waszej pamięci na długie lata. Wybór miejsca zależy już tylko od Waszych indywidualnych preferencji, a także możliwości finansowych.

 

Nowoczesny kubek, który pomoże okazać miłość

 

Z pozoru mogłoby się wydawać, że kubek to zbyt „oklepany” prezent i druga połówka poczuje się urażona. Nic bardziej mylnego! Powstał bowiem magiczny kubek, który na pierwszy rzut oka wygląda jak wszystkie pozostałe. Posiada napis „Love” z boku oraz zarys przypominający baterię. Okazuje się jednak, że owa bateria wskazuje poziom miłości. Aby ją „naładować” trzeba zalać na przykład herbatę wrzątkiem i bateria miłości, widniejąca na kubku, wypełni się serduszkami. Taki dar na pewno pozytywnie zaskoczy ukochaną bądź ukochanego.

 

 

ZDJĘCIE

 

Nieco inna odmiana…

 

Drugą propozycją jest kubek w kształcie serca. Jest to jednak nietypowy kubek, ponieważ jego powierzchnia pokryta jest materiałem, po którym można pisać kredą. Do pakunku jest dołączona specjalna kredka , dzięki której można własnoręcznie ozdobić naczynie i w ten sposób wyrazić swoje uczucia.

 

ZDJĘCIE

 

 

 

 

Wieczór przy świecach albo w restauracji

 

Własnoręcznie wykonana kolacja przy świecach na pewno będzie bardzo doceniona przez drugą połówkę i stworzy intymny klimat. Jeżeli jednak nie posiadasz umiejętności kulinarnych, bezpieczniej będzie zaprosić partnera lub partnerkę do restauracji i tam zjeść przepyszne dania i wypić szampana.

 

Kłódka symbolizująca miłość

 

Nie od dziś zakochani obwieszają mosty kłódkami, a kluczyki wyrzucają do wody na znak tego, że ich związek jest wieczny. Możesz więc kupić specjalną kłódkę (przykładowo w kształcie serca, ale równie dobrze można ją samodzielnie pomalować na czerwono), albo zamówić z wygrawerowanymi Waszymi imionami, udać się z drugą połówką na spacer i wspólnie przypiąć ją do jednego ze szczebli na moście.

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX