Menu

Kilka detali do mieszkania potrafi zmienić nastrój

Producenci gadżetów coraz częściej proponują nam akcesoria, które mają za zadanie wpłynąć na komfort mieszkania. Z ich pomocą można stworzyć przyjemną atmosferę w danym pomieszczeniu, kierując się przy tym własnymi preferencjami. Warto przyjrzeć się najnowszym propozycjom z tego zakresu, mając na uwadze nie tylko ich funkcjonalność, ale i estetykę.

 

Wizytówka domu

 

Wizytówką każdego mieszkania jest wycieraczka, dlatego nie możemy bagatelizować jej designu. Wielu projektantów wnętrz podkreśla, że ten niepozorny szczegół niejednokrotnie wpływa na odbiór całego domu. Warto zatem zdecydować się na wycieraczkę o nietypowym kształcie, taką jak chociażby wycieraczka w formie wąsów. Ten oryginalny produkt wywoła uśmiech na twarzy każdego człowieka, który będzie przekraczał próg naszego mieszkania.

ZDJĘCIE

 

Sypialnia jak ze snu...

 

Sypialnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszym mieszkaniu, ponieważ właśnie tutaj wypoczywamy, oddając się w objęcia Morfeusza. Warto zatem zadbać o odpowiednią atmosferę tego wnętrza, w czym pomocna okaże się atrakcyjna pościel. Amatorzy rustykalnych motywów na pewno docenią pościel Hug the Stuff z tematycznym nadrukiem. Jest to propozycja godna polecenia nie tylko ze względu na niebanalny design, ale i z uwagi na wysoką jakość materiału. Otulając się taką pościelą, od razu zapomnimy o wszystkich problemach.

Niestety, nasz błogi sen na ogół musi zostać przerwany budzikiem, jeśli nie chcemy spóźnić się do pracy. Warto zdecydować się na budzik w oryginalnej odsłonie, na przykład Budzik Salvadora Dali nawiązujący do słynnego dzieła. Ten oryginalny gadżet to nie tylko ciekawy pomysł na prezent, ale także znakomity sposób na ożywienie aranżacji naszej sypialni. Dzięki niemu codzienna pobudka stanie się o wiele przyjemniejsza.

Pomysłowa kuchnia

 

Gotowanie może być prawdziwą przyjemnością, jeśli tylko zapewnimy sobie odpowiednie akcesoria. Z pomocą przychodzą nam kuchenne gadżety, które zachwycają funkcjonalnością oraz niebanalnym designem. Obowiązkowym zakupem powinna być silikonowa Kość na Przyprawy, która pomoże nam zadbać o odpowiedni smak zupy czy sosu.

Jeśli natomiast będziemy chcieli nałożyć na talerz przygotowane danie, musimy sięgnąć po praktyczną chochlę. Obecnie producenci proponują nam wiele oryginalnych naczyń, czego dowodem jest między innymi chochla przypominająca potwora z Loch Ness. Produkt został wyposażony w cztery podstawki, które zarazem są nogami legendarnego stworzenia.

ZDJĘCIE

Na wystrój kuchni wpłyną także różnego rodzaju pojemniki, których regularnie używamy. Warto zatem zdecydować się na nietypowy komplet pieprzniczki i solniczki, ustawiając go na honorowym miejscu kuchennego stołu.

ZDJĘCIE

 

Wybierając idealne gadżetu kuchenne, należy pamiętać o tym, aby były one:

 

- praktyczne

- atrakcyjne pod względem wizualnym

- dostosowane do aktualnej aranżacji wnętrza

- łatwe w utrzymaniu czystości

 

Z pomocą odpowiednio dobranych detali uda nam się zmienić wystrój każdego wnętrza, kierując się przy tym własnymi potrzebami. Warto postawić na funkcjonalne gadżety, które sprawdzą się przede wszystkim w kuchni. Obecnie uda nam się znaleźć wiele oryginalnych produktów - z ich pomocą ożywimy nawet najnudniejszą aranżację!

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX