Menu

Nasze pomysły na prezenty dla całej rodziny!

Lista członków rodziny, których w musimy obdarować w święta często przyprawia o zawrót głowy. Zadowolić wszystkich się nie da, jednak cudowny podarek uszczęśliwi ich zawsze. Najważniejszą zasadą jest wybór takich prezentów, które będą pasować do obdarowywanych. Mogą one odzwierciedlać ich charakter lub być przydatne w tym, co robią na co dzień. Ważne jednak, by były unikalne i jedyne w swoim rodzaju. W tym roku pomożemy Wam wybrać właśnie takie podarki. Oto nasze pomysły na prezenty dla całej rodziny!

Prezent dla Mamy

Mama jak to mama - niczego nie chce, wszystko ma, bylebyśmy byli zdrowi i często ją odwiedzali. My jednak musimy ją nagrodzić za cały rok trudu i podkreślić, jak ważną jest dla nas osobą. Doskonałym pomysłem na prezent będzie wówczas coś praktycznego, co przyda się jej w codziennych obowiązkach. Może to być m.in. stylowa butelka do oliwy i octu. Jej designerski charakter uświetni każdą kuchnię, zaś styl, w jakim została wykonana pasuje do niemal każdego porządku architektonicznego. Innym, ciekawym pomysłem jest sojowa świeca zapachowa. Wykonana z naturalnych składników roztacza cudowny zapach kilka chwil po zapaleniu. Każda mama ucieszy się na taki prezent, który może ozdobić świąteczny stół, a później świecić jeszcze długo przez 80 godzin. Równie cudownym pomysłem będzie biżuteria, perfumy czy też książka ulubionego autora.

ZDJECIE

Prezent dla Taty

Tata z kolei uwielbia prezenty, które ułatwiają majsterkowanie, reperowanie i drobne naprawy. Możemy obdarować go organizerem na narzędzia, wygodnym strojem roboczym lub teleskopową latarką z magnesem. To idealne narzędzie do majsterkowania w ciemnych i ciasnych miejscach. Pomaga ona znaleźć zaginione nakrętki i śrubki oraz nadaje się doskonale do pracy przy samochodzie. Innym, tatusiowym prezentem, który z pewnością wywoła uśmiech jest piersiówka golfisty. Nawet jeżeli nasz tata nie uprawia tego sportu, z pewnością zawsze ma ochotę na odstresowujący łyk czegoś mocniejszego. Dzięki piersiówce będzie on miał zawsze na podorędziu swój ulubiony napój - niekoniecznie alkoholowy. Doskonałym pomysłem będą również prezenty połączone z pasją naszego taty - jazdą na rowerze, wspinaczką górską bądź bieganiem.

ZDJECIE

Dla Babci i Dziadka

Dziadkowie w święta cieszą się przede wszystkim z naszej pamięci, dopiero później z prezentów. Warto jednak sprawić im na ten piękny czas coś wyjątkowego. Prezent może mieć charakter humorystyczny - nadmuchiwany balon w kształcie balkonika lub skarpetki w ogórkowe wzory schowane w opakowaniu w kształcie słoika. Podarek może być również praktyczny - barometr chemicznych w designerskim kształcie kropli wody lub brelok-pudełko do przechowywania lekarstw. Doskonałym pomysłem będą również przybory retro, nawiązujące do czasów, w których żyli nasi dziadkowie np. zestaw do grzybów w breloczku lub kubek w kształcie płyty winylowej.
Najważniejsze jednak, by prezent pochodził prosto z serca i był dopasowany do charakteru dziadków, których każdy z nas kocha bardzo mocno.

ZDJECIE

Prezent dla brata i siostry

Podarki dla rodzeństwa zawsze robione są z przymrużeniem oka i najczęściej wywołują salwy śmiechu podczas odpakowywania. Obowiązkowym prezentem świątecznym są przede wszystkim skarpetki w zabawne wzory np. bananowe lub czekoladowe. Równie często prezent dla rodzeństwa ma wyrazić jego charakter, który nie zawsze jest tym, co szczególnie lubimy. Głośnej siostrze możemy wręczyć maskotkę kurczaka, który po naciśnięciu wydaje z siebie wrzask. Zaś dla rozpuszczonego brata nie będzie lepszego prezentu niż ręcznik z nadrukiem retro banknotu 1000 złotych. Rodzeństwo ucieszy się również, gdy docenimy ich pasję np. dla fana motoryzacji - zegar samochodowy w kształcie kierownicy, dla siostry kochającej koty - uniwersalny kabel-kotek.

ZDJECIE

Dla drugiej połówki

Święta to również czas, gdy obdarowujemy naszą dugą połówkę - małżonka, narzeczonego/narzeczoną lub po prostu sympatię, z którą chodzimy. Przy wyborze prezentu warto sugerować się tym, co nasze kochanie lubi, czym się pasjonuje lub czego w danym momencie potrzebuje. Prezent może podkreślać uczucia łączące nas (zestaw do przypraw w kształcie zakochanych postaci, bukiet pluszowych misiów), dawać radość obu zakochanym (gra planszowa, zestaw szklanek) lub dawać praktyczną wartość (rozkładane biurko pod laptopa, deska do sera). Świetnym prezentem będą również wszelkie gadżety i akcesoria, które zakochane osoby będą mogły wykorzystać we dwójkę w momentach uniesień np. świece zapachowe lub głośniki muzyczne. W obdarowywaniu ukochanych osób najważniejsze jest jednak, aby prezent był odzwierciedleniem tego, co do nich czujemy.

ZDJECIE

Prezenty dla pozostałych członków rodziny

W święta oprócz najbliższej rodziny bardzo często z odwiedzinami wpadają kuzyni, ciocie oraz wujkowie. W dobrym tonie warto również ich obdarować choćby niewielkim podarkiem. Ciocia stara panna z pewnością ucieszy się z prezentu humorystycznie nawiązującego do jej statusu singielki - poduszki w kształcie męskiego ramienia. Przesądny wujek ze słabością do mocnych trunków może uśmiechnąć się pod wąsem na widok prezentu w postaci kufla z grafiką planszy do wywoływania duchów. Młodsze kuzynostwo z pewnością zachwyci się nastrojową lampką LED z niesamowitym efektem świetlnym w kształcie meduz. Doskonałym pomysłem dla odwiedzającej nas rodziny będą podarki w formie akcesoriów do domu lub mieszkania, gadżetów elektronicznych bądź śmiesznych upominków.

ZDJECIE

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX