Menu

Pomysł na prezent dla śpiocha

Czy słyszeliście kiedyś o Dniu Spania w Miejscach Publicznych? Każdemu z nas zdarza się przysnąć w miejscach do tego nieprzystosowanych. Warto poprawić jakość snu, a przede wszystkim komfort, zabezpieczając się w niezwykłe gadżety. Prezent z okazji tego dnia możemy także podarować znajomemu, o którym wiemy, że przysypia w pracy czy też jadąc rano autobusem w korku.

 

Mięciutka poduszka - niezbędnik śpiocha

Najbardziej podstawowa rzecz, która do komfortowego spania jest niezbędna to poduszka. Ile razy słyszeliście o spaniu na glonojada czy popielniczkę? Granicę żartom wyznaczają wszelkiej maści poduszki podróżne i przenośne. Ich główną funkcją jest zadbanie o bardziej optymalną pozycję głowy podczas snu w nietypowej pozycji. Dodatkowo zabezpieczają głowę przed bolesnymi uderzeniami w szybę samochodu czy autobusu. Istotną cechą poduszki jest jej optymalne wyprofilowanie i wypełnienie odpowiednim materiałem, który dopasuje się do każdej głowy. Polecamy zatem bardzo przyjemną Poduszkę Podróżną Pusheen, która jest urocza i wygodna zarazem.

 

ZDJĘCIE

 

 

Lubisz uciąć sobie drzemkę? Sięgnij po Poduszkę Drwala!

Jeśli czyimś ulubionym miejscem na drzemkę jest park czy las, pomysłowym i żartobliwym prezentem będzie Poduszka Drwala. Nie jest to poduszka podróżna, lecz doskonale sprawdzi się podczas snu w miejscu publicznym. Doskonały efekt zaskoczenia jest w tym przypadku gwarantowany. W rzeczywistości jest ona miękka w dotyku i dopasowuje się do kształtu głowy. Kiedy ją zdobędziesz, na żaden piknik czy biwak nie ruszysz się bez niej.

 

 

ZDJĘCIE

Muzyczna poduszka

Ostatnią z serii poduszek na Dzień Spania w Miejscach Publicznych niech będzie Muzyczny Jasiek Hi-Sleep. Niewymagająca stałego podłączenia do prądu świetnie sprawdzi się zarówno w parku jak i na plaży. Ile razy zabieraliście ze sobą przenośne radio, poduszkę i jeszcze cały zestaw innych niezbędnych rzeczy. Tym razem możecie zagwarantować sobie część przedmiotów dwa w jednym. A dodatkowo, dzięki optymalnie wbudowanemu głośnikowi, nie będziecie przeszkadzać nikomu w Waszym otoczeniu.

 

 

ZDJĘCIE

Gadżety na oczy

Drugą kwestią, która podczas snu najczęściej przeszkadza, jest ostre światło lamp czy słońca. Dla tych, którzy potrzebują zadbać o pełny, wartościowy sen, mamy świetną propozycję - Muzyczną Maskę do Spania. Gadżet ograniczy dostęp do ostrego światła, a dodatkowo posłuży jako głośnik do odtwarzania ulubionej muzyki, która zablokuje dźwięki z otoczenia, trafiające zazwyczaj wprost do uszu i uniemożliwiające zaśnięcie.

 

ZDJĘCIE

 

 

Upominek dla lenia

Jest i coś dla tych, którzy lubią zasypiać podczas czytania książki, choć nie chcą się do tego przyznać. Są to bardzo nowoczesne i praktyczne Okulary Lenia. Podstawową ideą tego gadżetu jest ułatwienie czytania i oglądania telewizji w pozycji leżącej. Jednak przy tej okazji prawdziwego śpiocha nie zdradzą, gdyby jednak zdarzyło mu się zasnąć w trakcie. Sprzęt ten jest bardzo wygodny w użyciu, wyposażony w lustrzane soczewki, pokazujące tekst w 180 stopniach od linii wzroku.

 

ZDJĘCIE

 

Nie ma osoby, której nie zdarzyłoby się czasami usnąć (z premedytacją lub nie) w miejscu publicznym. Właśnie dlatego 26 lutego - Dzień Spania w Miejsach Publicznych - może świętować każdy z nas!

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX