Menu

Pomysł na prezent na Dzień Chłopaka

Przedstawicielki płci pięknej mają swoje święto 8 marca i trzeba przyznać, że jest to dzień wyjątkowy. Tłumy kobiet z uśmiechem na twarzy i z kwiatami w dłoniach to widok, który raduje męskie serca. A co z Dniem Chłopaka, który przypada 30 września? Panowie mogą czuć się pokrzywdzeni, bo ich święto traktuje się z przymrużeniem oka. Czas to zmienić! Drogie Panie, nie zapominajcie o swoich kolegach, przyjaciołach, drugich połówkach oraz mężach i tego dnia szepnijcie im kilka miłych słów. Gwarantujemy, że wszystkim Panom sprawi to ogromną radość. Do życzeń warto dołożyć jakiś mały upominek. Nie wiecie na co się zdecydować? Oto nasze propozycje na nietuzinkowy prezent z okazji Dnia Chłopaka.

 

Mała rzecz, a cieszy

 

W życiu zdarzają się różne awaryjne sytuacje, z których mężczyzna, bez względu na wiek, powinien umieć wybrnąć. Ułatwi mu to karta Wallet Ninja 18 w 1. Ten niesamowity gadżet, wielkością zbliżony do karty płatniczej, zmieści się w każdym portfelu, dzięki czemu zawsze będzie pod ręką. Co potrafi taka karta? Otworzy butelkę z ulubionym napojem, czy puszkę z konserwą podczas dzikiej wyprawy w głąb lasu. Dodatkowo obierze jabłko na romantycznym pikniku, a także dokręci poluzowaną śrubkę. Sprawdzi się nie tylko podczas wypadów w teren, ale również w miejskiej dżungli. Satysfakcja z użytkowania gwarantowana!

 

ZDJĘCIE

 

 

Brodacz z klasą

 

Na twarzy każdego mężczyzny, prędzej czy później, zaczynają się pojawiać…włosy. Jedni je hodują i poddają zabiegom pielęgnacyjnym, drudzy z kolei pozbywają się ich tak szybko, jak to tylko możliwe. Tak czy siak, strzyżenie brody lub golenie na gładko niesie za sobą ryzyko pozostawienia w okolicach umywalki nieestetycznie wyglądających resztek zarostu. Nie wolno do tego dopuścić! Kulturalny posiadacz owłosionej twarzy zawsze zostawia po sobie porządek. Pomoże mu w tym nasz zestaw do golenia brody w postaci specjalnie zaprojektowanego fartucha nakładanego na szyję. Przyczepiony do lustra drugi koniec fartucha sprawia, że pelerynka zbiera wszystkie spadające z twarzy włoski, chroniąc tym samym podłogę czy zlew przez zabrudzeniem. Brodacz ma szansę pozostawić łazienkę w należytym porządku. Jest czysto i higienicznie.

 

 

ZDJĘCIE

Dyskretny miłośnik sukulentów

 

Wszystkie kobiety skrywają różne tajemnice, a mężczyźni swoje małe skarby, które muszą chronić przed całą resztą świata. Gdzie w domu lub biurze schować coś, co nie powinno dostać się w niepowołane ręce? Skarpeta czy głęboka szuflada to nie jest najlepszy pomysł. Dużo lepszym rozwiązaniem będzie Kaktus sejf, czyli schowek, który udaje prawdziwego kaktusa zatopionego w doniczce! Sukulenty, do których zalicza się kaktus, są łatwe w uprawie i odporne na zaniedbania. Nic im nie będzie gdy przez miesiąc nie poczują wody. Nikt więc nie nabierze podejrzeń, że oto nagle mężczyzna, który nie odróżnia róży od paprotki, został fanem roślin doniczkowych. Ot, zwykła ozdoba i nic więcej. Kosztowności, które obdarowany chłopak umieści w kaktusowej skrytce będą jak najbardziej bezpieczne. Nikt nawet nie domyśli się, że niepozorna, doniczkowa roślina pełni nie tylko dekoracyjną funkcję.

 

ZDJĘCIE

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX