Menu

Pomysły na prezent dla dziecka na Wielkanoc

Do tegorocznych Świąt Wielkanocnych zostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz warto zaplanować prezenty dla najbliższych. Nie macie kompletnie pomysłu co kupić waszym dzieciom? Fakt, nie jest to prosta sprawa, ponieważ w dzisiejszych czasach nasze pociechy mają do czynienia z wieloma interesującymi urządzeniami elektronicznymi i trudno znaleźć podarek, który przebije ten sprzęt. Mamy jednak dla was kilka ciekawych propozycji, które powinny przypaść do gustu najmłodszym członkom rodzin.

 

Mikroskop do smartfona

 

Obecnie coraz więcej dzieci ma smartfony. Jeśli wasza pociecha też posiada ten sprzęt, to dobrym pomysłem na prezent będzie obiektyw mikroskopowy. Jakie są najważniejsze atuty tego przedmiotu? Przede wszystkim, przenośny obiektyw jest w stanie powiększyć obraz aż do 30 razy. Wystarczy tylko założyć gadżet na obiektyw smartfona i uruchomić kamerę. Potem trzeba powiększyć obraz na ekranie telefonu i przystawić go do konkretnego obiektu. Dzięki temu, wasze pociechy mogą dokładnie zobaczyć, jak wyglądają określone przedmioty. Poza tym, mikroskop połączony ze smartfonem umożliwia błyskawiczne wydrukowanie najlepszych i najciekawszych oglądanych obiektów.

 

ZDJĘCIE

 

 

Koło Garncarskie

 

Dziewczynkom warto podarować koło garncarskie z akcesoriami, gliną i farbkami. Warto wiedzieć, że dzięki temu przedmiotowi wasze pociechy będą mogły tworzyć kubki, wazony, talerze czy miski. Z jednej strony jest to znakomita zabawa, a z drugiej dzieci uczą się kreatywności i pomysłowości, co na pewno przyda im się na zajęciach w szkole czy generalnie w całym dorosłym życiu. Istotną informacją jest fakt, że w zestawie znajdują się specjalne akcesoria do dokładnego ozdabiania stworzonych naczyń. Nie brakuje też gliny, farbek akrylowych oraz pędzelków.

 

ZDJĘCIE

 

Marbureka - wyścig kulek

 

Chcecie zapewnić waszym dzieciom moc wrażeń? W takim razie podarujcie im prezentowany poniżej przedmiot. Ta niezwykła zjeżdżalnia składa się z 74 elementów, które mogą być łączone na różne sposoby. Dzieci mogą ponadto układać elementy w dowolny sposób i tworzyć różne ekscytujące kombinacje. W zestawie znajdują się kulki, których najważniejszym zadaniem jest pokonanie toru przeszkód i dotarcie do mety w jak najkrótszym czasie. Ten uniwersalny przedmiot gwarantuje świetną zabawę oraz poprawia zdolności dzieci w zakresie koordynacji wzrokowo-ruchowej.

 

ZDJĘCIE

 

Rodzinny Twister

 

Kolejnym prezentem, który na pewno spodoba się waszym dzieciom i jednocześnie stworzy możliwość do wspólnego spędzania czasu z pociechami jest rodzinny twister. Jeśli nigdy jeszcze nie graliście w tę grę, to koniecznie musicie to zmienić. Ta zabawa sprawi, że na twarzy każdego pojawi się szeroki uśmiech od ucha do ucha. Ponadto, jest to idealna opcja, żeby zadbać o odpowiednią dawkę ruchu dla dzieci, które w dzisiejszych czasach wiele godzin spędzają przed ekranami komputerów. Rodzinny twister skutecznie odciągnie ich od tych urządzeń.

 

 

ZDJĘCIE

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX