Menu

Praktyczne gadżety do telefonów

Obecnie ciężko znaleźć osobę, która nie miałaby własnego telefonu czy smartfona. Są to urządzenia, które tak naprawdę nie służą nam już tylko do dzwonienia. Nowoczesne funkcje sprawiają, że telefony czy smartfony mają bardzo uniwersalne zastosowanie. W dzisiejszym wpisie pokażemy wam kilka nowoczesnych gadżetów, które świetnie współpracują z takim sprzętem.

 

Powerbank Travel Power

To opcja, która szczególnie jest rekomendowana osobom rzadko rozstającym się ze swoim smartfonem. Nierzadko zdarzają się sytuacje, że telefon odmawia posłuszeństwa z powodu rozładowanej baterii. Co zrobić, jeśli nie macie przy sobie ładowarki lub dostępu do prądu? Powerbank Travel Power jest w stanie bardzo szybko poradzić sobie z tym problemem. To lekkie, przenośne, a także wytrzymałe źródło energii. Posiada odpinany uchwyt będący jednocześnie kablem do ładowania. Jego pojemność to 2200mAh. W zestawie znajdują się kable do iPhona i iPada oraz wtyczka Micro USB.

 

ZDJĘCIE

 

 

Przenośna ładowarka samochodowa

Na pewno pamiętacie, że Pokemony były najbardziej skuteczne, kiedy posiadały odpowiednią ilość energii. Zapewniał to Pokeball, gdzie mogły odpocząć i naładować akumulatory przed kolejnymi bataliami. Na tej bazie powstała przenośna ładowarka samochodowa. Jest ona bardzo popularna. Dlaczego? Jest bardzo przydatna do ładowania telefonów w czasie podróży. Wszystko po to, aby charakteryzowały się najwyższą wydajnością - zupełnie jak Pokemony na polu walki. Bateria ma pojemność 2500 mAh.

 

 

Uchwyt na Telefon iHolder

Bardzo dobrym wyborem jest także zaprezentowany poniżej przedmiot do telefonów, tabletów, smartfonów oraz innych urządzeń elektronicznych z tej kategorii. Uchwyt na Telefon iHolder jest w stanie utrzymywać gadżety o wadze do 2 kg. Gdzie może być stosowany? Praktycznie wszędzie. Przydaje się w domu, biurze czy w czasie podróży samochodem. W zestawie znajdują się 2 zaczepy. Dzięki temu można umieszczać posiadane urządzenia elektroniczne w rozmaitych lokalizacjach. Wystarczy tylko wybrać odpowiednie miejsce - najlepiej to, gdzie najczęściej przebywacie - oraz zamontować elementy. Uchwyt na Telefon iHolder pasuje do wszystkich rodzajów smartfonów i telefonów.

 

ZDJĘCIE

 

Obiektyw do Selfie z Lampą

Zdjęcia typu selfie są aktualnie bardzo popularne. Jeśli lubicie robić sobie takie fotografie, to przyda wam się specjalny obiektyw szerokątny z lampą błyskową. Producenci zatroszczyli się o uniwersalność, ponieważ gadżet pasuje do wszystkich telefonów. Obiektyw - mający formę klipsa - posiada wbudowaną lampę błyskową, która daje właścicielowi możliwość wyboru jednego z trzech poziomów oświetlenia. W zestawie znajduje się także kabel USB do ładowania.

 

ZDJĘCIE

 

 

Rękawiczki Bluetooth Hi-Fun

Te nowoczesne rękawiczki pozwalają nie tylko obsługiwać ekrany dotykowe. Poza tym potrafią bezprzewodowo łączyć się z telefonem. Dzięki temu, każdy ma szansę prowadzić konwersacje jedynie za pomocą... ręki! Wszystko dlatego, że rękawiczki Bluetooth Hi-Fun posiadają wbudowany głośnik na czubku kciuka oraz mikrofon na czubku małego palca. To sprawia, że należy jedynie ustawić swoją dłoń w kształcie telefonu, by swobodnie komunikować się z rodziną czy znajomymi.

ZDJĘCIE

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX