Wreszcie nadszedł ten moment! Ty i Twoi znajomi kończycie w tym roku osiemnaście lat! To czas szalonych imprez, na których będziecie świętować to wielkie wydarzenie. Pojawia się jednak problem: co kupić koleżance czy koledze z tej wyjątkowej okazji? Postawić na coś śmiesznego, co z pewnością najdalej po roku trafi na dno szafy, czy wybrać jednak praktyczny prezent, w przypadku którego istnieje chociaż cień szansy, że będzie używany przez pewien czas? Wszystko zależy od efektu, który chcecie osiągnąć oraz preferencji Waszych i Waszych znajomych.

 

Prezenty z małym podtekstem erotycznym

Od lat królują na polskich osiemnastkach. Prezenty z podtekstem erotycznym, bo właśnie o nich mowa, cieszą się wielką popularnością. Dostają je zarówno wkraczający w dorosłość panowie, jak i młode kobiety. Co mamy tutaj do wyboru? Kończącym osiemnaście lat dziewczynom z pewnością do gustu przypadnie mydło w fantazyjnym kształcie

 

 Jest to prezent nie tylko oryginalny, ale również bardzo praktyczny – mydło można przecież zużyć. Przekraczającym próg dorosłości mężczyznom można natomiast zakupić niecodzienny prezent do ćwiczenia miłosnych części ciała.

 

 

Prezenty podkreślające wyjątkowość

Dobrym rozwiązaniem na osiemnaste urodziny są prezenty, które nie tylko będą praktyczne, ale również podkreślą wyjątkowość osoby, którą obdarowujemy. W przypadku młodych kobiet świetną propozycją okazuje się być myszka do komputera wysadzana barwnymi kryształkami.

 

 

Pomysł świetny dla prawdziwej księżniczki. Dla chłopaka kupić można natomiast niezwykły pasek do spodni, który na pewno się przyda. 

 Prezenty wskazujące na to, że właśnie niektóre rzeczy stały się dla nas dozwolone

W tym względzie królują prezenty nawiązujące najczęściej do alkoholu. Mogą to być nie tylko śmieszne gadżety, ale naprawdę praktyczne podarki, z których korzystać będzie się przez kilka następnych lat. Praktyczne kufle na grzane piwo to świetny pomysł dla panów. 

 

Młode kobiety przekraczające magiczną granicę osiemnastu lat z pewnością bardziej ucieszą się z zestawu do wina. Mogą to być na przykład niecodzienne kieliszki.

 

Dobrą propozycją jest zestaw składający się z kilku kieliszków. Można nie tylko pić z nich wino, ale również na nich...grać! Dwa prezenty w jednym! 

Propozycją praktyczną, a zarazem bardzo oryginalną są świecące kieliszki do wódki.

 

 

Może coś jeszcze?

Zaprezentowaliśmy najciekawsze naszym zdaniem propozycje prezentów na osiemnaste urodziny. Nie oznacza to jednak, że to wszystko, co można z takiej okazji podarować. Prezentów może być tyle, ilu jubilatów. To, na co się zdecydujemy, uzależnione jest od kwoty, którą możemy wydać, efektu, na którym nam zależy, gustu osoby, która ma zostać obdarowana.