Menu

Praktyczny prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego. Uczniowie nie mogą jednak zapominać o swoich nauczycielach, którzy niejednokrotnie ratowali im skórę w czasie ostatnich miesięcy. Każdy belfer powinien otrzymać stosowny prezent, który wynagrodzi mu przymykanie oczu na różne szkolne występki. Co jednak wybrać?

 

Maczeta do Grilla

 

To idealny prezent dla wszystkich osób, które nie wyobrażają sobie okresu wakacyjnego bez regularnego grillowania. Jeśli wiecie, że wasi nauczyciele zaliczają się do tej grupy, to macie problem z głowy odnośnie wyboru właściwego podarku. Maczeta do grilla świetnie nadaje się do przyrządzania smakowitych dań. Posiada też potrójny otwieracz do kapsli, który pozwala szybko pokonać pragnienie. Produkt został wykonany ze stali nierdzewnej. Jest solidny i skuteczny użytkowaniu - czy można chcieć czegoś więcej?

 

ZDJĘCIE

 

Zestaw do Golenia Brody

 

Wasz ulubiony nauczyciel nie rozstaje się z co najmniej kilkunastodniowym zarostem? W takim razie przyda mu się nowoczesny i funkcjonalny zestaw do golenia brody. Produkt pomaga w utrzymaniu zarostu w odpowiednim stanie. Przede wszystkim jednak służy temu, aby łazienka po goleniu nie była zaśmiecona resztkami włosów. Wystarczy tylko założyć specjalny fartuch na szyję, a jego drugi koniec przyczepić do lustra - przy pomocy wbudowanych i jednocześnie bardzo silnych przyssawek. Warto zaznaczyć, że cały obcięty zarost ląduje na specjalnym fartuchu, który można po zakończeniu wszelkich czynności bezproblemowo i szybko opróżnić.

 

ZDJĘCIE

 

Radar Sportowy Supido

 

To opcja przeznaczona dla fanów uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Radar sportowy Supido daje szansę na mierzenie osiągów w czasie rozmaitych aktywności fizycznych. Nauczyciele mogą użyć go grając w siatkówkę, tenis, piłkę nożną, golfa, squasha czy piłkę ręczną. Produkt jest również przydatny w czasie biegania czy jazdy na rowerze. Istotą informacja jest fakt, że radar sportowy Supido pozwala na pomiar prędkości do 199 km/h. Posiada duży i wyraźny wyświetlacz LCD (dzięki temu wyniki mogą być odczytywane nawet w sporej odległości) oraz powiadomienia dźwiękowe.

 

ZDJĘCIE

 

Nadmuchiwany Jednorożec Plażowy

 

Wasz wychowawca czy nauczyciel ulubionego przedmiotu wyjeżdża nad morze w czasie wakacyjnego urlopu? W takim razie musicie zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo. W tym celu przyda się nadmuchiwany jednorożec plażowy. Może pełnić między innymi funkcję koła ratunkowego, kiedy fale zaczną być coraz bardziej intensywne. Warto wiedzieć, że produkt charakteryzuje się bardzo dużą jakością. Ma ponad 130 cm i został wykonany z wytrzymałego winylu. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że po wakacjach wasz belfer wróci cały i zdrowy do prowadzenia zajęć.

 

ZDJĘCIE

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX