Menu

Prezent na urodziny

Prezent na urodziny z pewnością nie musi być funkcjonalny. Na tę okazję bardzo często sprawdzają się upominki, które po prostu sprawiają radość. Warto pomyśleć o przedmiocie, którego solenizant nie kupiłby sobie sam. Oczywiście może to być też gadżet, o którym osoba, którą chcemy obdarować myślała od dłuższego czasu. Często jednak zdarza się, że nie mamy pomysłu na prezent na urodziny, a chcemy by był wyjątkowy.

 

Prezent na urodziny dla dziewczyny

 

Prezent dla dziewczyny powinien być zaskakujący i intrygujący. Jeżeli jesteśmy w związku dłuższy czas lub należycie do odważnych par, odpowiednim wyborem będzie gra erotyczna. Produktem wartym polecenia jest gra erotyczna Mistrz. Składa się ona z planszy Wprowadzenia i Inicjacji, dzięki którym Wasza relacja nabierze nowego charakteru. Przydatną informacją może być to, że gra zawiera elementy dominacji i uległości, co z pewnością zainteresuje osoby pragnące poszerzyć granie swoich intymnych relacji.

 

 

 

Prezent na urodziny dla mamy

 

Wybór prezentu dla mamy bywa naprawdę trudny. Zawsze bowiem zależy nam na tym, aby był naprawdę wystrzałowy. Co kupić, by poczuła się rozbawiona lub zrelaksowana? Mamy zazwyczaj to bardzo zabiegane osoby, które nie mają czasu na własne przyjemności. Z tego względu odpowiednim wyborem będzie cofający się zegar! Jest to zabawny gadżet, który z pewnością rozweseli każdą mamę. Taki prezent na urodziny sprawi, że mama nabierze dystansu do codziennych obowiązków choć na chwilę. Prezent jest bardzo funkcjonalny - może nim przyozdobić mieszkanie i jednocześnie po prostu go używać. Co więcej, za każdym razem, gdy mama będzie chciała sprawdzić, która jest godzina, na jej twarzy pojawi się uśmiech i pomyśli właśnie o nas.

 

ZDJĘCIE

 

Prezent na urodziny dla taty

 

Wszyscy wiedzą o tym, że faceci uwielbiają gadżety. Twój tato również! Prezent na urodziny na mężczyzny powinien umożliwiać mu spędzanie czasu w przyjemny sposób i to, że nikt nie będzie mu w tym przeszkadzał. Idealnym wręcz gadżetem, z którego ucieszy się każdy, a zwłaszcza facet, to barowy stojak Bar Caddy. Dzięki niemu Twój tato będzie miał okazję poczuć się jak prawdziwy barman i zaimponować swoim znajomym. Stojak składa się z aluminiowej ramy, która zmieści aż cztery butelki. Bar jest obrotowy i posiada profesjonalne dozowniki - wystarczy wcisnąć taki dozownik, aby precyzyjnie nalać 40 ml wybranego płynu. Co więcej, podczas nalewania, nalewak podświetla się. Bar Caddy jest niezwykle stabilny i wygląda naprawdę gustownie. Możesz być pewny, że taki prezent na urodziny sprawi tacie wiele radości.

ZDJĘCIE

 

Prezent na urodziny dla faceta

 

Twój chłopak wiecznie ma bałagan na biurku i denerwuje się na Ciebie, gdy zwracasz mu uwagę? Jeśli tak to prezent na urodziny dla niego może przy okazji sprawić radość również Tobie. Niezwykle popularny ostatnimi czasy jest odkurzacz biurkowy. Przykładem takiego gadżetu jest R2D2 pochodzący od marki Lucasfilm. Odkurzacz to R2D2, który posiada trzecią nogę odpowiedzialną za utrzymywanie czystości na biurku. Dzięki niemu Twój chłopak będzie mógł jeść kanapki i przekąski nie odchodząc od komputera. Zbiornik na nieczystości, które zbierze robot znajduje się w jego głowie - wystarczy ją odkręcić i wysypać śmieci do kosza, by był gotowy do ponownego sprzątania. Warto wspomnieć, że odkurzacz ten zasilany jest za pomocą kabla USB, który dołączony jest do zestawu.

 

ZDJĘCIE

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX