Menu

Romantyczne prezenty dla niej

Masz zamiar w najbliższym czasie kupić swojej ukochanej żonie, narzeczonej czy dziewczynie romantyczny prezent? Z drugiej strony jesteś w kropce, gdyż kompletnie nie masz pojęcia, co mogłoby spodobać się kobiecie twojego życia? Z nami wszelkie twoje rozterki odejdą w siną dal! W końcu przed chwilą popełniliśmy artykuł na temat kilku romantycznych prezentów dla kobiet, które na pewno nie spotkają się z dezaprobatą. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat? W takim razie przeczytaj dalszą część naszego artykułu, a na pewno nie będziesz zawiedziony.

 

Kubek z niespodzianką

 

Kobiety na każdym kroku chcą być kochane. Kiedy mężczyzna nie chce im podpaść, to musi ciągle je o tym przekonywać i stale powtarzać kilka magicznych słów. Jeśli twoja druga połówka należy do tej grupy pań, to mamy dla ciebie znakomity pomysł na romantyczny prezent. Jest nim zaskakujący kubek. Co jest w nim takiego magicznego? Teoretycznie to zwykły produkt jakich wiele. Ma on napis „Wiesz co?” i początkowo może wywołać zaskoczenie na twarzy twojej kobiety, która nie będzie za bardzo wiedziała, o co w tym wszystkim chodzi. Jeśli jednak twoja ukochana naleje do tego kubka jakąś gorącą ciecz, to pojawi się napis „Kocham cię”. Oczywiście, nie mogło zabraknąć też 2 serc, które symbolizują wieczną miłość.

 

ZDJĘCIE

 

 

Gorące Buciki

 

Gorące buciki zdobyły popularność wśród bardzo dużej ilości kobiet. W czym tkwi fenomen tych z pozoru normalnych produktów? Wystarczy, że twoja ukochana włoży gorące buciki na 2 minuty do… kuchenki mikrofalowej i będzie cieszyć się potem ciepłymi stopami przez długi czas. Chyba każdy zgodzi się, że w okresie zimnych, zimowych wieczorów taki prezent jest na wagę złota. Kolejnym istotnym elementem jest fakt, że wraz z ciepłem pojawia się również relaksujący zapach francuskiej lawendy.

 

ZDJĘCIE

 

Róża z Pendrive

 

Jeśli twoja ukochana często pracuje przy komputerze, to róża z Pendrive’a na pewno przypadnie jej do gustu. W końcu ten nowoczesny produkt nie tylko będzie świadectwem twojego wielkiego uczucia w kierunku ukochanej. Trzeba zaznaczyć, że jest to także bardzo przydatne urządzenie stanowiące przenośną pamięć. Warto wiedzieć, że Pendrive w kształcie kwiatu symbolizującego miłość między dwojgiem ludzi ma pojemność 8GB.

 

ZDJĘCIE

 

Róże do kąpieli

 

To jednak nie jedyny prezent z motywem róży, o którym warto pomyśleć. Kolejnym są róże do kąpieli. Warto dodać, że te miłosne gadżety zostały wykonane z pięknie pachnącego mydła. Jeśli zatem nie macie pomysłu na romantyczny i jednocześnie nowoczesny podarek, to ta propozycja jest idealna i na pewno spodoba się waszej drugiej połówce.

 

ZDJĘCIE

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX