Menu

Bardziej funkcjonalne mieszkanie

Nie da się ukryć, że żyjemy w bardzo nowoczesnych czasach. Charakteryzują się one dużym postępem technologicznym, przez co np.: powstaje sporo praktycznych urządzeń elektronicznych. Zazwyczaj bardzo ułatwiają nam one nasze życie, dlatego cieszą się tak dużą popularnością. Wiele z tych produktów może nam przydać się w czasie wykonywania codziennych domowych czynności. W związku z tym nie może dziwić, że tak wiele ludzi coraz częściej po nie sięga.

 

Z tym gadżetem zawsze znajdziesz swojego pilota

 

Każdy z nas co najmniej kilka razy doświadczył w swoim życiu sytuacji, w której kompletnie nie mógł znaleźć pilota do telewizora. Jeśli czekamy na jakąś ważną transmisję na innym kanale, to poziom naszego zdenerwowania jest coraz większy, bo nie chcemy przegapić ani sekundy tego programu. Odnajdywacz pilotów znakomicie się przydaje, aby zapobiegać tego typu sytuacjom. Wystarczy go przyczepić, a w razie problemów ze znalezieniem urządzenia trzeba po prostu zagwizdać. Prawda, że proste?

 

ZDJĘCIE

 

Sposób na brudne biurko

 

Masz kłopot z brudnym biurkiem, na którym praktycznie zawsze znajdują się jakieś kurze i pyły? Od dzisiaj to już nie problem. Wystarczy mieć bowiem odkurzacz biurkowy, który ze wszystkim się znakomicie i dokładnie upora. To nowoczesne urządzenie przypominające sprzęt kosmiczny ma zasysającą trzecią nogę, która gwarantuje perfekcyjną czystość na każdym biurku. Dodatkowo stanowi znakomity element ozdobny.

 

ZDJĘCIE

 

Magnetyczna podkowa do kluczy

 

Każdemu z nas na pewno nieraz zdarzyło się zapodziać gdzieś swoje klucze. Najgorzej jest wtedy, kiedy szybko ich potrzebujemy. Czasami jednak ich znalezienie graniczy z cudem, dlatego warto zabezpieczyć się przed tego typu kłopotliwymi sytuacjami. Pomoże nam w tym magnetyczna podkowa, która sprawi, że wszystkie klucze zawsze będą na swoim miejscu. Dzięki temu już nigdy nikt nie będzie miał problemów z ich błyskawicznym znalezieniem.

 

ZDJĘCIE

 

Nowoczesne odmierzanie czasu

 

Jeśli spędzasz relatywnie dużo chwil w kuchni na przyrządzaniu różnych potraw, to na pewno przyda Ci się ten nowoczesny gadżet, który dokładnie i skrupulatnie odmierza czas. Wystarczy tylko nastawić urządzenie - kształtem nawiązujące do sagi „Gwiezdnych Wojen” - i można spokojnie oddać się wykonywaniu innej czynności, bez konieczności ciągłego spoglądania na zegarek. Robot w odpowiednim momencie da nam bowiem wyraźny znak sygnałem alarmowym i dopiero wtedy będziemy musieli ją przerwać.

 

Coś dla osoby lubiącej sporo czytać

 

Uwielbiasz czytać, ale nie możesz sobie poradzić z bałaganem wynikającym z bardzo dużej ilości różnych czasopism? W uporaniu się z tym kłopotem pomoże Ci nowoczesny mebel składający się z kilku półek. Nie zajmuje on dużo powierzchni, a jest naprawdę bardzo funkcjonalny. Można sobie fajnie posegregować wszystkie rodzaje czytanych pozycji (np.: gazety osobno, książki osobno itd.), dzięki czemu w domu zapanuje harmonia i ład, a jego właściciel spokojnie będzie mógł oddać się czytaniu kolejnej lektury.

 

ZDJĘCIE

 

Nowoczesny nóż do masła

 

Któż z nas nie miał problemów z pokrojeniem masła wyciągniętego właśnie z lodówki? Na szczęście to urządzenie znakomicie sobie z tym radzi. Używa ciepła naszego ciała, aby masło było perfekcyjnie pokrojone i nie łamało przygotowanego przez nas wcześniej na kanapki chleba.

 © Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX