Menu

Elegancki gadżet dla mężczyzny na nowy rok

Nowy Rok to czas naprawdę wyjątkowy. Nie tylko nagle - z dnia na dzień - przybywa nam late, ale również wchodzi w nowy czas, który może okazać się dla nas pełen wyzwań i sukcesów. W niektórych kręgach przyjęło się z tej okazji dawać sobie rozmaite prezenty. Jest to tradycja piękna, którą warto kultywować. Co na Nowy Rok można podarować mężczyźnie?

 

Kubek termiczny dla miłośnika podróży

 

Jeżeli Twój mężczyzna często podróżuje, to z pewnością taki kubek mu się przydać. Jest niezastąpiony zarówno w podróży biznesowej, jak i tej prywatnej, typowo urlopowej. Dzięki niemu zawsze można mieć przy sobie gorącą kawę czy herbatę przygotowaną w domu, a więc zgodną z własnymi upodobaniami smakowymi.

 

ZDJĘCIE

 

Rękawice dla prawdziwego fana białego szaleństwa

 

Wprawdzie nie jest to prezent, który będzie mógł być używany przez cały rok, ale z całą pewnością bardzo przyda się zimą, kiedy to wolne dni chętnie spędzamy na stoku. Z takimi rękawicami dłonie Twojego partnera już nigdy nie będą zimne. Rękawice zapewnią im przyjemne ciepło i skutecznie ochronię nie tylko przed mrozem, ale również zimnem.

 

ZDJĘCIE

Coś dla mola książkowego i prawdziwego pracusia

 

Twój mężczyzna uwielbia czytać nawet wtedy, kiedy za oknem panuje już głucha noc? Jest prawdziwym pracusiem, który zadanie doprowadza do końca nawet pod osłoną nocy? Z pewnością przyda mu się prezentowana lampka książkowa w fantazyjnym kształcie. To świetny pomysł, który zwiększy komfort czytania i pracy, a w efekcie bardzo dobrze zadba o oczy. Chcesz, aby Twój mężczyzna nie stracił wzroku? Podaruj mu lampkę książkową, dzięki której książki i inne materiały będzie miał zawsze doskonale oświetlone.

 

ZDJĘCIE

 

Zabawny otwieracz do butelek

 

Jeśli chcesz podarować swojemu facetowi prezent praktyczny, ale jednocześnie taki, który z pewnością sprawi mu przyjemność, postaw na ten oryginalny otwieracz do butelek. Z jego pomocą bez trudu uda się otworzyć każdą butelkę z piwem, czyli prawdziwym napojem bogów i arystokratów. Niech Twój mężczyzna chociaż raz poczuje, że prezent naprawdę ma mu sprawić przyjemność!

 

Scyzoryk dla prawdziwego mężczyzny żądnego przygód

 

To naprawdę wyjątkowo klasyczny prezent dla mężczyzny, który nie lubi siedzieć w miejscu. Jeżeli Twój facet podróżuje, uwielbia spędzać urlop pod namiotem, scyzoryk może okazać się prezentem idealnym. Zwłaszcza, jeśli jest to model tak wysokiej jakości, który wykonany został z wysokogatunkowej stali. Jego ostrze jest naprawdę ostre!

 

 

Nowy Rok to czas niezwykły. Często decydujemy się na rozmaite postanowienia, z których zazwyczaj i tak nic nie wychodzi. Może właśnie dlatego warto zrobić sobie miły prezent, który podkreśli wagę tego okresu, a jednocześnie wprowadzi nieco humoru i doskonałego nastroju.

 

 

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX