Menu

Kuchnia w stylu Star Wars

Wszystkie filmy z serii „Star Wars”, zarówno te starsze, jak i nowe cieszą się dużą popularnością wśród ludzi, bez względu na narodowość czy wiek. Nazwę zna dosłownie każdy i nawet jeśli nigdy nie oglądał całej serii, to kojarzy pobieżnie imiona i wygląd bohaterów, a już na pewno słynne powiedzenie „i niech moc będzie z tobą”. Fani „Star Warsów” bardzo często zaopatrują się w rozmaite przedmioty z tym motywem. Choć zazwyczaj obiekty te zostają umieszczane w sypialniach czy salonach, to jednak dość oryginalnym i pomysłowym rozwiązaniem jest urządzenie kuchni w stylu „Star Wars”. W jaki jednak sposób można to zrobić oraz co kupić, aby wszystko idealnie się ze sobą komponowało, a kuchnia nadal spełniała swoją rolę, a nie zamieniła się w statek kosmiczny?

 

Kubki z obrazkami albo napisami

 

Nie jest to pomysł wyjątkowy ani zadziwiający, jednakże będzie stanowił idealne dopełnienie „star-warsowej kuchni”. Na rynku można znaleźć wiele różnorakich kubków, na których naklejone zostały postaci z tego filmu, sceny walk albo po prostu duży napis „Star Wars” na czarnym tle. Innym rozwiązaniem jest kupno kubków z samymi napisami, mogą to być między innymi rozmaite cytaty albo motta głównych bohaterów. Co więcej, naczynia te wcale nie muszą posiadać standardowego kształtu. Nietuzinkowym pomysłem jest zaopatrzenie swojej kuchennej szafki na przykład w głowy Vadera spełniającego rolę kubka. Pomysłów jest sporo, ale jeśli mimo wszystko oferty nie zdołają nas zadowolić, zawsze można zdecydować się na stworzenie własnego projektu i przekazanie go drukarni, która zajmuje się tworzeniem kubków z różnymi naklejkami.

 

ZDJĘCIE

 

ZDJĘCIE

 

 

Roboty do przypraw na podobieństwo droidów (w tym także R2-D2)

 

Wielu może to zadziwić, ale nawet solniczka oraz pieprzniczka, czyli standardowe przedmioty użytku codziennego, którym przypisano błędne miano „nudnych”, mogą okazać się sensacją. Tak z pewnością się stanie, jeśli goście zauważą na naszym stole roboty do przypraw, które kształtem oraz wyglądem przypominają droidy ze „Star Warsów”. Obiekty te nie tylko wspaniale się prezentują, ale także bezbłędnie pełnią swoją funkcję. Są więc bardzo praktyczne.

 

ZDJĘCIE

Zegar ścienny 3D z motywem gwiezdnym

 

Jak wiadomo, w każdej kuchni powinien znajdować się dosyć duży zegar, z którego będzie można w łatwy sposób odczytać godzinę. Dlaczego? Otóż dlatego, że to właśnie w tym pomieszczeniu najczęściej spożywa się pospiesznie poranne śniadanie i warto wiedzieć ile konkretnie ma się jeszcze czasu do dyspozycji. Dlatego warto wybrać zegar 3D, który wyglądem przypomina kosmos. Do wskazówek przyłączone są modele „Gwiazdy Śmierci”, a także myśliwca „Tie Fighter”. Tło jest czarne i znajdują się na nim wyszczególnione gwiazdy, które tworzą głębię.

 

ZDJĘCIE

 

Naklejki ze „Star Wars”

 

Ciekawą opcją są również naklejki, które można przykleić na kuchenne meble. Co więcej, można spotkać specjalne odmiany, które świecą w nocy. Podobnym pomysłem jest naklejenie fluorescencyjnych gwiazdek. Wówczas wieczorem po zgaszeniu światła będzie się miało poczucie, że znajduje się w przestrzeni kosmicznej.

 

ZDJĘCIE

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX