Menu

Pomysł na prezent dla sekretarki i asystentki

Niegdyś sekretarki czy asystentki prezesów wielkich korporacji traktowano nieco z przymrużeniem oka. Bardziej jako cieszące oko firmowe maskotki niż normalne pracownice w strukturach firmy. Na szczęście ten obraz uległ diametralnej zmianie i dziś panie na biurowych stanowiskach to wykształcone i pewne siebie kobiety, które profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków. Już niedługo, bo 25 stycznia, przypada Dzień Sekretarki i Asystentki. Z tej właśnie okazji warto sprezentować kobietom wykonującym ten niełatwy zawód miły upominek. Nie wiesz na co się zdecydować? Podpowiadamy!

Grunt to dobre narzędzia pracy

Podstawowym narzędziem pracy każdej szanującej się sekretarki lub asystentki jest długopis. Bez niego nie ma co rozpoczynać nawet pracy. W dobie wszechobecnej elektroniki należałoby jednak zamienić zwykły przybór do pisania w coś bardziej przystosowanego do realiów współczesnego świata. Proponujemy zatem Długopis z Powerbankiem PowerPen z wbudowanym bankiem energii, który - dzięki kompaktowym rozmiarom - z łatwością zmieści się w torebce czy kieszeni marynarki. Gadżet z pewnością przyda się w awaryjnych sytuacjach, o które w korporacyjnym życiu przecież nietrudno. Dodatkowym atutem długopisu jest końcówka do ekranów dotykowych. Z jej pomocą obdarowana sekretarka, której paznokcie dość znacznie wystają poza obręb palców, bezproblemowo obsłuży firmowy smartfon czy tablet.

 

Służbowe podróże czas zacząć

Asystentka w dużym przedsiębiorstwie musi liczyć się z tym, że oprócz wykonywania obowiązków w siedzibie firmy, będzie potrzebna swojemu szefowi także w delegacji. Kobiety kochają podróże, ale zawsze mają problem ze spakowaniem bagażu. Możesz nieco ułatwić ulubionej asystentce to zadanie, kupując jej Podróżne etui na bieliznę.Ten element garderoby jest niezwykle ważny dla pań, ponieważ pozwala poczuć się komfortowo w stresujących sytuacjach. Nasze etui w niezwykle kobiecym, łososiowym kolorze, posiada przestronną komorę na biustonosze oraz 4 wykończone gumką kieszonki na pozostałą część bielizny. Dodatkowo wyposażone zostało w tzw. „sekretną kieszeń”, czyli odpinaną saszetkę do przechowywania używanej bielizny. Etui posiada również wygodny uchwyt do przenoszenia i jest odporny na wodę, co czyni je niezastąpionym kompanem podróży zapracowanej asystentki.

 

Coś tu brzydko pachnie

Każdego dnia przez sekretariat lub inne firmowe pomieszczenia przewija się masa ludzi. Niestety nie każdy z odwiedzających pozostawia po sobie miły zapach. Kiepskie perfumy, pot lub wypalony przed wejściem papieros potrafią skutecznie zepsuć atmosferę. Praca w takich warunkach na pewno nie należy do najprzyjemniejszych. Na szczęście mamy na to sposób. Aroma Lab, czyli dyfuzor zapachów, nie tylko zachwyca swoim wyglądem, ale ceniony jest przede wszystkim za niesamowitą skuteczność w niwelowaniu przykrych zapachów. Wystarczy dodać kilka kropel ulubionego olejku eterycznego, by móc cieszyć się fantastyczną wonią. Dyfuzor zasilany jest za pomocą kabla USB, więc bezproblemowo znajdzie się dla niego miejsce w każdym biurze.

 

 

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX