Menu

Pomysł na prezent na Dzień Dziwaka

Nie każdy wie, że Dzień Dziwaka wymyślił jeden z najbardziej znanych profesorów psychologii - Zimbardo, który właśnie 7 stycznia kazał swoim studentom przyjść na zajęcia w dziwnych strojach i zachowywać się inaczej niż na co dzień. Czasami warto w jeden dzień wyluzować i pozwolić sobie na nieco więcej ekstrawagancji. Warto też zadbać o odpowiednie prezenty dla znajomych i dla siebie przeznaczonych właśnie na to święto.

 

Dzień Dziwaka w środku zimy

 

Święto przypada w styczniu, a ten miesiąc należy do najchłodniejszych w roku. Dlatego na Dzień Dziwaka można zaopatrzyć się w zestaw leniucha i spędzić cały ten czas na kanapie. Sprawdzą się takie gadżety, jak np. koc ogon syrenki, w którym można się zanurzyć i żaden chłodny powiew nie będzie straszny stopom. Jest bardzo wygodny, mięciutki i należy do raczej nietypowych - będzie więc idealny do świętowania.

 

ZDJĘCIE

 

Na ten dzień dozwolone są wszelkie ogrzewające chwyty. Nie bójmy się podarować komuś śmiesznych skarpet. Do takich będą należeć skarpetki ogórki w słoiku. Są nietypowe i każdy dziwak powinien takie mieć w dniu swojego święta. Skarpetki w bardzo dobrej jakości zapewnią ciepło, a fakt, że wzór nie jest wydrukowany lecz naszyty oznacza, że są one nie do zdarcia. Dodatkową atrakcją jest słoik, ozdobiony tradycyjną szmatką w kratkę - to właśnie w taki sposób zapakowano skarpety… Może nawet zapach będzie ogórkowy?

 

ZDJĘCIE

 

Jeśli już mowa o zapachach, to nie może zabraknąć w tym zestawieniu grzanych bamboszy zapachowych. To podstawa zestawu kanapowego, szczególnie w czasach, gdy nie ma już w domach pieców, na których można oprzeć i ogrzać stopy. Ze względu na to, że nie są to zwyczajne kapcie, ale grzejące stopy z dwóch stron - powinien je posiadać każdy dziwak z prawdziwego zdarzenia.

 

ZDJĘCIE

 

Na koniec coś dla drwali albo osób pretendujących do tego miana. Wyobraźcie sobie minę tych, którzy zobaczą, że zamiast poduszki macie… kawałek drewna. Drewniana poduszka to także doskonały, zaskakujący prezent, bo w rzeczywistości belka jest niesamowicie wygodną i mięciutką poduszką, na której wyśpi się każda księżniczka. Niejeden dziwak również o takiej marzy.

 

ZDJĘCIE

 

Dziwaczne gadżety na imprezę

 

Są też gadżety, które powinien mieć każdy imprezowicz. Nikt normalny pewnie nie będzie chodził w Kasku imprezowym z megafonem - taki rarytas jest jednak podstawowym wyposażeniem dla dziwaków. Podaruj go koniecznie gospodarzowi imprezy, a będzie Ci dozgonnie wdzięczny. Imprezowy kask wyposażony jest w dwa uchwyty na piwo (lub inne napoje w puszce), a także designerski zestaw rurek. Dodatkowo wbudowany megafon pozwoli gospodarzowi wieczoru ogłaszać porę na toasty lub poinformować zaproszonych gościom, że policja już się zbliża, i zarządzić natychmiastową ewakuację z mieszkania.

 

 

ZDJĘCIE

 

Inną opcją jest specjalny kubek 2 w 1. Przydaje się podczas wieczorów, które rozpoczynają się kawą, ale później mogą rozkręcić się w coś większego. Kieliszek do kawy i wina jest wykonany z dobrej jakości materiałów, które powinny przetrwać wszelakie imprezy. Zawiera też skróconą instrukcję kiedy i którego naczynia używać.

 

ZDJĘCIE

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX