Menu

Prezent na rocznicę ślubu

Często wybieranym miesiącem na ślub jest październik. W związku z tym właśnie wtedy obchodzone są rocznice zamążpójścia. Jaki prezent sprawić rodzicom lub znajomym z tej okazji? Zdarza się, że nie jest to prosty wybór, dlatego wyciągamy do Was pomocną dłoń z kilkoma poradami w tym temacie!

 

Prezent na rocznicę ślubu dla znajomych

 

Prezentem, z którego z pewnością każdy się ucieszy jest zegar na zdjęcia Impressions. Jest to zegar, który posiada 12 ramek na zdjęcia. Przez to, że każde zdjęcie umieszczone jest na konkretnej godzinie, możemy spoglądać na niego w ciągu dnia i wspominać różne chwile z życia. Jeżeli dobrze znamy osoby, które chcemy obdarować, możemy spróbować wręczyć im także zdjęcia. Taki gadżet w salonie lub kuchni z pewnością poprawi nastrój każdego domownika. Jest to połączenie pomysłowości, praktyczności i jednocześnie stanowi oryginalny element wystroju wnętrz. Ramki, które oferujemy mieszczą zdjęcia o wymiarach 10 × 12 centymetrów i posiadają wbudowane magnesy. Całość zapakowana jest w eleganckie opakowanie, dlatego świetnie nadaje się na prezent. Drugą propozycją na prezent na rocznicę ślubu, jest butelkowy zestaw do wina. Opakowanie przypomina butelkę wina, dlatego jest oryginalne i zabawne. W środku znajduje się korkociąg kelnerski, nalewak do wina, korek, obcinacz do folii oraz ociekacz do butelek, który zapewnia czystość obrusu. Produkt został stworzony przez cenioną holenderską markę Invotis. Wysokość butelki to około 31 centymetrów.

 

ZDJĘCIE

 

ZDJĘCIE

 

Prezent na rocznicę ślubu dla żony

 

Z pewnością nie jest prostym zadaniem wybrać elegancki prezent na rocznicę ślubu dla żony. Jeżeli Twoja wybranka lubi popijać wieczorami koniak, mamy dla Ciebie coś naprawdę trafionego - przepiękne duże kieliszki do brandy i koniaku. Ten wspaniały alkohol przeważnie posiada złożony bukiet kwiatów, który wydobywa się wraz z ciepłem naszych dłoni i poruszaniem kieliszkiem. Nasze kieliszki nie należą do tych zwyczajnych, gdyż same się kiwają, prowokując napój do uwalniania jego najwspanialszych walorów. Kieliszki są perfekcyjnie wyprofilowane, a ich design jest naprawdę nietuzinkowy. Oprócz swej funkcji praktycznej na pewno świetnie będą się prezentować na stole w salonie, barku lub w kuchni. Zdecydowanie jest to produkt najwyższej jakości zapakowany w przepiękne pudełko.

 

ZDJĘCIE

 

Prezent na rocznicę ślubu dla męża

 

Zależy Ci na tym, aby Twój mąż miał gadżet w pracy, który sprawi, że będzie o Tobie pamiętał? Słyszałaś o wahadle Galileusza? Wszyscy słyszeli o kołysce Newtona, natomiast my proponujemy coś o wiele bardziej intrygującego. To imponująca zabawka, która opiera się na 15 metalowych kulkach i w prosty sposób demonstruje niezwykłe prawa fizyki. Obserwowanie tej zabawki to świetny pretekst na relaksującą przerwę w pracy. Z pewnością zabawa tymi kulkami sprawi, że poziom stresu w pracy spadnie, a my poczujemy się spokojnie i harmonijnie z otaczającym nas światem. Oczywiście w naszym sklepie jest również dostępna kołyska Newtona, która świetnie sprawdzi się na biurku każdego mężczyzny.

 

ZDJĘCIE

 

ZDJĘCIE

© Wszystkie prawa zastrzeżone | 2006 - 2023 | Ministerstwo Gadżetów Agencja reklamowa GOODPIX